پوست خوب و شاداب، فقط برای امروز نیست. همه ما در این رویاییم كه در سال‌های بعد هم با وجود بالارفتن سن‌مان، پوستی شاداب و درخشان داشته باشیم.

برترین مجله اینترنتی ایران
مجله زندگی ایده آل: پوست خوب و شاداب، فقط برای امروز نیست. همه ما در این رویاییم كه در سال‌های بعد هم با وجود بالارفتن سن‌مان، پوستی شاداب و درخشان داشته باشیم. راه رسیدن به چنین رویایی، استفاده از كرم‌های مراقبتی پوست است كه ضدآفتاب در صدر فهرست آنها قرار دارد. با شروع فصل آفتاب، مهم‌تر از هر چیز اضافه كردن یك ضدآفتاب به كیف لوازم آرایش‌تان است؛ ضدآفتابی كه هماهنگی لازم را با نوع پوست شما داشته باشد.

كمك گرفتن از نیروهای دریایی

کدام پوست؟ کدام ضد‌آفتاب؟

اگر پوستی حساس دارید، به شما پیشنهاد می‌كنیم از ضدآفتاب «نیوا» كه حاوی مواد معدنی دریایی است، استفاده كنید. این محصول علاوه بر محافظت از پوست در مقابل نور خورشید و اشعه «UV» دارای مرطوب‌كننده و ویتامین E است كه ضمن مراقبت پوست را تغذیه می‌كند.


پوست سفید در دانه‌ انگور سفید

کدام پوست؟ کدام ضد‌آفتاب؟

ضدآفتاب «اورآل» دارای دانه‌های انگور سفید است كه نقش آنها در جوان نگه داشتن پوست ثابت شده است. شركت اورآل مدعی است محصولش حاوی آنتی‌اكسیدان‌ و ویتامین E است كه با «spf»های 30، 50 و 100 برای محافظت از پوست نقش بسزایی دارند. این ضدآفتاب به ك��انی كه پوست برنزه دارند، توصیه می‌شود.


از پیری پوست جلوگیری كنید

کدام پوست؟ کدام ضد‌آفتاب؟

ضدآفتاب «آون» علاوه بر مراقبت در برابر آفتاب، قدرت آرام كردن پوست‌های ملتهب را دارد. فرمول این محصول به‌گونه‌ای تهیه شده كه ضدآلرژی است و مناسب برای پوست‌های حساس است. این ضدآفتاب دارای رادیكال‌های آزاد است كه از پیری پوست جلوگیری می‌كند.


زیرسازی با ضدآفتاب

کدام پوست؟ کدام ضد‌آفتاب؟

ضدآفتاب «الرو» نه‌تنها پایه آرایش و ترمیم‌كننده است بلكه نقش ضدآفتاب را هم دارد و دارای «spf‌»های 30 و 50 برای محافظت از پوست در برابر اشعه «UV»است. پودرهای معدنی موجود در این كرم برای پوشاندن چین و چروك مناسب است. این ضدآفتاب دارای بافت ابریشمی غیرچرب است كه با زدن آن پوست احساس راحتی می‌كند .


پوست تان را برنزه  کنید

کدام پوست؟ کدام ضد‌آفتاب؟

ضدآفتاب «كلارینز» محافظی قوی در برابر اشعه‌های مضر «UVA» و «UVB» است. همچنین یك ضدآفتاب خوب برای فصل تابستان است چرا كه رطوبت بسیار زیاد آن از پیری پوست جلوگیری می‌كند و به پوست شما زیبایی را هدیه می‌كند. نكته جالب توجه این است كه اگر طولانی مدت روی پوست شما باشد رنگ برنزه به پوست شما می‌دهد.


شادابی را به پوست‌ بازگردانید

کدام پوست؟ کدام ضد‌آفتاب؟

ضدآفتاب «اوریاژ» فاقد چربی و الكل است؛ به همین دلیل بهترین انتخاب برای پوست‌های چرب محسوب می‌شود. این ضدآفتاب‌ قادر است كار كرم‌پودر را هم انجام دهد كه در كنار پوشانندگی، پوست شما را هم مرطوب می‌كند. ضدآفتاب اوریاژ با  «SPF» 30 و 50، ضدآلرژی و برای پوست‌های حساس طراحی شده است .
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه