اول از همه سشوار باید حرارت مناسب داشته باشد و بهترین زاویه 90 درجه با فاصله چندین سانتی‌متر است...

برترین مجله اینترنتی ایران
مجله زندگی ایده آل:

چه كار كنم تا پنكیك روی صورتم بخوابد و در زدن آن مهارت پیدا كنم؟

اولین نكته‌ای كه قبل از میكاپ باید به آن توجه داشت، این است كه از چه برندهایی برای آرایش صورت خود استفاده می‌كنید زیرا نوع برند لوازم آرایشی هم برای سلامت پوست و هم برای داشتن یك آرایش خوب بسیار تاثیرگذار است. به همین خاطر به شما توصیه می‌كنم اگر از برندهای نامرغوب استفاده می‌كنید، هرچه سریع‌تر آنها را كنار بگذارید. شاید لوازم آرایش‌های خوب با برندهای معتبر كمی هزینه‌بردار باشند اما مهم این است كه بعد از مدتی مشكل خاصی برای‌تان به وجود نمی‌آورند. در زمان پنكیك زدن به مقدار پنکیکی كه از روی ظرف برمی‌دارید، دقت كنید و فكر نكنید هرچه پودر بیشتر باشد، پوشانندگی‌اش هم بهتر است؛ درستش این است كه پودر روی پد، باید به اندازه باشد. زیرسازی و نوع پوست هم می‌توانند در این زمینه موثر باشند.

زیبایی بدون آسیب

چه رنگ ابرویی برای ابرو های تیره مناسب‌تر است؟

ابروها برعكس برخی موها خیلی رنگ‌پذیری‌شان سریع‌تر است؛ به همین خاطر به افرادی كه در منزل این كار را انجام می‌دهند توصیه می‌شود برای جلوگیری از سوختگی پوست یا بد رنگ شدن ابروها، بهترین مدت 5 دقیقه است. در این مدت كوتاه هم بهتر است رنگ را بررسی كنیم تا به رنگ دلخواه برسیم. نكته دیگر این است كه رنگ ابرو بستگی زیادی به رنگ پوست، رنگ موها و حتی سن فردی كه این كار را انجام می‌دهد، دارد؛ به عنوان مثال برای موهای روشن بهتر است رنگ ابروها دو درجه تیره‌تر باشند ولی برای موهای تیره بهتر است رنگ ابروها دو درجه روشن‌تر باشد. همچنین اگر پوست روشن باشد و موها تیره، رنگ ابروی روشن با این شرایط مناسب‌تر است.

چه کنیم تا  ریشه مو با  سشوار آسیب نبیند؟

اول از همه سشوار باید حرارت مناسب داشته باشد و بهترین زاویه 90 درجه با فاصله چندین سانتی‌متر است. به علاوه اگر در كشیدن سشار مهارت دارید،  بهتر است قبل از این كار از سرم‌های مخصوص كریستال استفاده كنید اما اگر زیاد ماهر نیستید بعد از سشوار كشیدن كمی از این روغن را به كف دست خود بریزید و روی موهای‌تان به آرامی بكشید.

آیا مژه‌های تکی  برای اكستنشن بهتر هستند یا یك دست؟

همان‌طور كه می‌دانید اگر از مژه‌های تك‌تك استفاده شود بهتر است، زیرا هم طبیعی‌تر هستند و هم ماندگاری بیشتری دارند. اما شما باید به كار و محصولات آرایشگاهی فردی كه به آن مراجعه می‌كنید مطمئن باشید، زیرا چسب‌های نامرغوب ممكن است باعث ریزش مژه‌ها شوند اما در مقابل اگر كیفیت مواد خوب باشد این اتفاق كمتر رخ می‌دهد.

زیبایی بدون آسیب

برای تاتو ابرو، هاشور بهتر است یا تاتو یكدست؟

تاتوهای هاشورزده آن هم با هاشورهای ظریف، طبیعی‌تر هستند و امروزه متقاضیان زیادی دارند اما تاتو به صورت یكدست ماندگاری بیشتری نسبت به هاشور دارد. با این حال ناگفته نماند نوع رنگی كه برای این كار استفاده می‌شود هم در این مورد نقش بسزایی دارد.

چه مدل مویی برای صورت‌های گرد و توپر بهتر است؟

افرادی كه صورت گرد دارند بهتر است از فرق وسط استفاده نكنند، زیرا گردی صورت‌شان بیشتر نمایان می‌شود و به علاوه دادن موها به سمت بالا هم زیاد توصیه نمی‌شود؛ پس تنها مدل فرقی كه برای صورت‌های گرد مناسب‌ است، فرق کج است.
 
آیا سایه برای كوچك‌تر شدن چانه‌ها موثر است؟


بله، روش سایه زدن می‌تواند موثر باشد. این روش با كرم پودرهای مخصوص گریم انجام می‌شود اما نكته بعدی این است كه برای كوچك‌تر نشان دادن چانه‌ها باید كناره‌های آن را روشن‌تر و خود چانه را تیره كنیم. این روش در كوچك‌تر نشان دادن این قسمت از صورت كمی موثر است.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه