روزی که شما می بایستی از هر روز دیگر زیباتر باشید هر عروسی در مراسم ازدواج خود آرزو دارد از همه نظر زیبا جلوه کند.ولی مهمتر از این خواهان چهره ای کاملاٌ طبیعی و آرام باشید.در این راستا توجه به نکات زیر از اهمیت خاصی برخوردار است.

 روزی که شما می بایستی از هر روز دیگر زیباتر باشید هر عروسی در مراسم ازدواج خود آرزو دارد از همه نظر زیبا جلوه کند.ولی مهمتر از این خواهان چهره ای کاملاٌ طبیعی و آرام باشید.در این راستا توجه به نکات زیر از اهمیت خاصی برخوردار است.

Description: http://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-3/2672014960101682881S425x425Q85.jpg

۱ -ابتدا آرایشگاه مناسبی انتخاب کنید چند روز جلوتر از مراسم به آنجا بروید، تا آرایشگر موارد لازم را (از قبیل پاک سازی پوست ، تست حساسیت نسبت به مواد آرایشی خاصی و ….) جهت آرایش بهتر انجام دهد. ۲-معمولا کار میکاپ سالن بر عهده فرد خاصی است که مهارت وخلاقیت او مهم است نه سابقه سالن! ۳-هیچ وقت مدل آرایش را از روی ژورنال انتخاب نکنید چون چهرهء شما با مدل کاملا متفاوت است وترجیحا کارها[ ۴-مهم ترین لوازم کار آرایش لوازم زیرسازی پوست یا همان کرم پودرها هستند که باید از مارک های مرغوب باشند. ۵-دقت کنید که کار گریم سینمایی با کار آرایش کاملا متفاوت است گریمورها باید چهره ای را در جلوی دوربین یا از فاصله دور (تئاتر) متعادل نشان دهند.کار آرایش با شخصیت فرد در ارتباط و جهت جذابیت بیشتر در همه حال بکار می رود پس گول شعارهای تبلیغاتی گریم سینمایی را نخورید. ۶ – مدت زمان لازم را برای حضور در آرایشگاه برنامه ریزی کنیدتا زمان کافی در اختیار آرایشگر جهت کار با آرامش و به دور از تعجیل قرار دهید. ۷- اگر مایل نیستید که در مراسم ازدواج تان صورتتان را آرایش کنید، حداقل آرایشی که به کار می برید باید شامل ریمل،رژگونه و رژلب باشد. چون ویژگی لباس سفید این است که صورت را رنگ پریده نشان می دهد. ۸- از مواد ضد آب استفاده کنید چون این مواد مدت زمانی طولانی از روی صورت پاک نمی شوند. ۹- هر مدلی که موهایتان را در ست می کنید چه جمع کرده و چه دورتان می ریزید مدل آن طوری نباشد که صورتتان را بگیرد زیرا با این وصف صورت شما در موقع عکس گرفتن ،بوسیدن اطرافیان و غذا خوردن جلوه زیبایی ندارد. موارد زیر را نیز برای زیباتر به نظر رسیدن رعایت نمایید. [ از آشامیدن نوشیدنیهای گاز دار وخوردن غذاهای شور خودداری نمایید. هشت تا ده لیوان در روز آب بنوشید. دو روز قبل از مراسم به بهداشت و زیبایی پاهای خود توجه ذاشته باشید. ناخنها را سوهان زده و مرتب کنید. از مصرف هر گونه داروی قوی برای صورت پرهیز نمایید. آب زیاد بنوشید. یک روز قبل از مراسم وقت را غنیمت شمارید و ورزش کنید چون فردا فرصت این کار را ندارید. حمامی طولانی و بدون عجله بگیرید. شب زود بخوابید و سعی کنید خوابی راحت داشته باشید

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه