شاید بلوندها محبوب تر باشند، ولی داشتن موهای روشن شاید کمی دردسر داشته باشد، زیرا باید همیشه آرایش درست و مناسب با موهایتان داشته باشید، به خصوص اینکه موی روشن صورتتان را گم می کند.

مجله اینترنتی برترین ها
 
 
 

برترین ها: شاید بلوندها محبوب تر باشند، ولی داشتن موهای روشن شاید کمی دردسر داشته باشد، زیرا باید همیشه آرایش درست و مناسب با موهایتان داشته باشید، به خصوص اینکه موی روشن صورتتان را گم می کند. چه موهایتان را پلاتینه کرده باشید، چه ته رنگ کاراملی به آنها داده باشید، همیشه می توانید از ستاره ها الهام بگیرید و رژ لب، رژ گونه و سایه چشم مناسب با رنگ موهایتان را انتخاب کنید. 

برای آنکه ظاهر برنزه طبیعی مانند بلیک لایولی داشته باشید، از کرم های برنزه و رژ گونه هایی با ته ر��گ طلایی استفاده کنید و پالت رنگی قرمز یا نارنجی دوری کنید، زیرا چهره شما را قرمز می کنند. از روشن کننده برای هایلایت کردن استخوان گونه خود استفاده کنید. 

نکات آرایشی مهم برای خانم های بلوند

اگر پوست سفید و موهای بلوند پلاتینه مانند اما استون دارید، به دنبال رژ لب هایی با ته رنگ های صورتی زیبا باشید. رنگ های مرجانی و صورتی کمرنگ به صورتتان رنگ می دهند.

نکات آرایشی مهم برای خانم های بلوند

خانم هایی که رنگ پوست آنها مدیوم است، مانند اشلی بنسون، با رژ گونه های هلویی بسیار زیبا می شوند. به دنبال محصولاتی باشید که در آنها قرمز سیر و تمشکی بکار رفته باشد.

نکات آرایشی مهم برای خانم های بلوند

اگر موهای بلوند با ریشه های تیره دارید و رنگ پوستتان تیره یا کاراملی است، برای آنکه ظاهر شیک و مدرنی داشته باشید، رژ لب کمرنگی بزنید. برای آنکه رژ لب با کرم صورت یکی نشود می توانید مانند سیارا، ابتدا خط لب بزنید و سپس روی لب پائینی برق لب بزنید و آن را پخش کنید.

نکات آرایشی مهم برای خانم های بلوند

اگر بلوند طبیعی هستید و پوست برنزه ای مانند کیت هادسون دارید، می توانید چشم هایتان را با سایه چشم های عمیق و خوشرنگ به رخ بکشید. روی آرایش دودی چشم ها سایه آلویی یا بنفش بزنید و دیگر لازم نیست خط چشم بکشید. 

نکات آرایشی مهم برای خانم های بلوند

افرادی که پوست زیتونی و موهای بلوند روشن مانند ریتا اورا دارند، باید از رژ لب هایی با سایه های آبی و بنفش دوری کنند زیرا با رنگ پوست آنها همخوانی ندارد. در عوض باید ته رنگ های مختلف قرمز یا آجری را امتحان کنند تا پوست و ظاهرشان بیشتر جان بگیرد.

نکات آرایشی مهم برای خانم های بلوند

پوست روشن مایل به مدیوم تیلور سوئیفت و موهای بلوند مسی او بدون خط چشم گربه ای مطمئناً ویژگی های صورتش را مشخص نمی کرد و مدل چشم هایش را گم می کرد. برای آنکه چشم هایتان را در میان چنین رنگ پوستی مشخص کنید، از خط چشم مایع مشکی استفاده کنید و اگر می خواهید رنگ بیشتری به چهره تان بدهید کمی سایه متالیک بزنید و یادتان باشد که از ته رنگ های مسی دوری کنید.

نکات آرایشی مهم برای خانم های بلوند

برای آنکه ظاهر چشمگیر و ساده ریس ویثراسپون را داشته باشید، به دنبال سایه چشم های خاکستری مایل به قهوه ای و مسی باشید. وقتی پوست روشن و موهای بلوند روشن دارید، این رنگ های زیبا نور را منعکس کرده و چهره شما را بیشتر نشان می دهند. 

نکات آرایشی مهم برای خانم های بلوند

بسیاری از خانم هایی که بلوند طبیعی هستند ابروهای روشنی دارد که در نور آفتاب محو می شوند. اگر شما هم مانند کارا دلوینی، موهای بلوند یا امبره دارید، از سایه ابروی قهوه ای روشن برای پر کردن ابروهایتان استفاده کنید تا آنها را بیشتر نشان دهید. بجای مداد از فرچه زاویه دار استفاده کنید که باعث می شود به راحتی ابروها را با این رنگ پر کنید و به آنها آسیب نرسانید.

نکات آرایشی مهم برای خانم های بلوند

رژ گونه صورتی گلی روی پوست روشن مایل به مدیوم و موهای بلوند، چهره شما را گرمتر می کند. نگاهی به جنیفر لارنس بیندازید و ببینید که چطور پوست براق صورت او با کمی رژ گونه صورتی کمرنگ زیبا و جذاب به نظر می رسد.

نکات آرایشی مهم برای خانم های بلوند
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه