میوه های پاییزی که برای پوست مفید هستند +سری دوم - تصویر 1

پاییز بهترین فصل برای پوست است. نه تنها به دلیل تلطیف شدن هوا بلکه به خاطر محصولات فوق العاده فصلی است که شما می توانید برای حفظ زیبایی پوست به رژیم غذایی خود اضافه کنید. نمی دانید در بازار در این آخر هفته چه چیزی را انتخاب کنید ؟

زغال اخته:

این دانه های ترش طبیعت، نه تنها پر از ویتامین c که اثرات ضد پیری دارد تشکیل شده است، به بهبود گردش خون کمک می کند.از این میوه برای درمان بیماری های پوستی نظیر اگزما و پسوریازیس نیز کاربرد دارد. برای نتایج بهتر، خوردن توت های ارگانیک مانند آن عمل می کند. خوردن آب طبیعی آن یا استفاده از نوع کارخانه ای البته نه با شکر فراوان نیز توصیه می شود.

میوه های پاییزی که برای پوست مفید هستند +سری دوم

جوانه ها:

اضافه نمودن این میوه به برنامه غذایی خود باعث جوانتر به نظر رسیدن پوست شما با افزایش لطافت می شود. در اینجا به شما خواهیم گفت که آن را به صورت ساده وخوشمزه آماده کنید؛ ابتدا آنها را ببرید و کمی روغن زیتون روی آن با آب پاش بپاشید، سپس آن را در کیسه ای ریخته و خوب تکان دهید تا تمام اجزای آن با روغن زیتون آغشته شود. نمک دریایی و مقداری فلفل بر روی آن بریزید و آن را با درجه حرارت 420 درجه فارنهایت و مدت 20 دقیقه در فر قرا دهید تا بپزد.

میوه های پاییزی که برای پوست مفید هستند +سری دوم

سیب :

حتما تا به این ضرب المثل را شنیده اید که می گوید خوردن یک سیب در روز شما را از دکتر رفتن بی نیاز می کند. بنابراین از خوردن این میوه با دانستن این که سرشار از آنتی اکسیدان جهت پاکسازی پوست و عوامل ضد التهاب هستند، لذت کافی را ببرید. ضمنا هنگامی در جایی قرار دارید که دسترسی به مسواک ندارید نیز می توانید از این میوه به عنوان میان وعده و پاک کننده خوبی برای دندان هایتان استفاده نمایید زیرا ناخالصی های دندان شما را پاک و از ورود به جریان خون جلوگیری می کند.

میوه های پاییزی که برای پوست مفید هستند +سری دوم

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی زیگیل

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه