مدل آرایش ملایم مناسب صورت تان را انتخاب کنید


مدل آرایش ملایم مناسب صورت تان را انتخاب کنید - تصویر 1

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که وقتی می خواهید به مکان های عمومی بروید چه آرایشی مناسب این مکان هاست ! خیلی وقت است در خیابان ها صورت هایی دلنشین و واقعی نمی بینیم و متاسفانه خانم ها در ایران چهره های شان را پشت نقاب سنگینی از آرایش و عمل زیبایی پنهان می کنند.

ما باید سعی کنیم طبیعی بودن صورت را در کشورمان جا بیندازیم و یاد بگیریم هر مکانی آرایش مخصوص خود را دارد. از نظر کارشناس آرایشگری ما برای رفتن به مکان های عمومی ، میکاپ کردن لازم نیست ولی طبق عادت اشتباه خانم های ایرانی اگر اصرار به این کار دارید بهتر است آرایش فوق العاده لایت و ملایم باشد؛ نسخه ای که ما در این صفحه به شما پیشنهاد می کنیم.

چگونه صورت مان را ملایم آرایش کنیم ؟

برای آرایش ملایم کرم پودر نزنید

اگر این روزها تصمیم دارید با دوستان تان به مکان های عمومی مانند سینما بروید و صورت تان جوش زده یا لکی در صورت دارید و دوست دارید صورت تان صاف نشان داده شود، می توانید از کرم پودرهای بسیار رقیق کمک بگیرید تا زیاد به چشم نیاید، در غیر این صورت برای سینما رفتن احتیاجی به کرم پودر نیست .

در آرایش ملایم سایه زدن ممنوع است

برای مکان های عمومی ، سایه زدن را فراموش کنید. سعی نکنید برای زیباتر شدن، مسخره عام و خاص شوید. در همه جای دنیا سایه برای مهمانی ها و عروسی ها استفاده می شود. پس اگر دوست دارید زیبایی طبیعی خود را از دست ندهید فکر سایه زدن را از سرتان بیرون کنید.

در آرایش ملایم نباید لب های تان را برجسته کنید

اگر قرار است در مکان های عمومی از رژلب استفاده کنید پیشنهاد ما به شما برق لب به رنگ رژگونه است. رنگ رژلب می تواند آرایش را پر رنگ تر یا کم رنگ تر نشان دهد و مسلما این را می دانید که مکان های عمومی جایی برای رژلب های پر رنگ نیست و بهتر است از رنگ های ملایم تری استفاده کنید.

برای آرایش ملایم ابروها را پر کنید

با ابروهای خالی و نامرتب به مکان های عمومی نروید. اگر قسمتی از ابروهای تان خالی است و احتیاج به پر کردن دارد با سایه ای ملایم و همرنگ موهای تان جاهای خالی را پر کنید، ولی نه به صورت مصنوعی.

در آرایش ملایم خط چشم های پهن را فراموش کنید

گاهی وقت ها خط چشم می تواند در زیبایی چشم های شما تاثیر بسزایی داشته باشد. اگر می خواهید چشم های تان از بی حالی دربیاید، از خط چشم باریک استفاده کنید، همچنین بهتر است به جای خط چشم مشکی از قهوه ای استفاده کنید چون چشم ها را جذاب تر نشان می دهد و کمتر به چشم می آید.

رژ گونه در آرایش ملایم

پیشنهاد می کنیم برای رفتن به مکان های عمومی از زدن بیش از اندازه رژگونه جدا خودداری کنید. مبادا گونه های تان را قرمز و پررنگ کنید، اگر دوست دارید به صورت تان رنگ بدهید و گونه های تان نشان داده شود، رژگونه کمرنگ به شما کمک می کند تا گونه های تان به صورت طبیعی رنگ داشته باشند.

منبع: مجله زندگی ایده آل

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه