محبوب ترین رژ لب ها +تصاویر


محبوب ترین رژ لب ها +تصاویر - تصویر 1

اهمیت دادن خانم ها به خرید لوازم آرایشی مورد علاقه شان انکار نشدنی است چراکه سرانه مصرف ما این موضوع را از مدت ها قبل ثابت کرده است. کاری به خوب و بد مصرف این لوازم نداریم اما اینجا استفاده از بی ضررترین و سالم ترین آنها مدنظراست. رژلب که یکی از رایج ترین و پرمصرف ترین لوازم آرایشی خانم هاست ارتباط مستقیمی با بهداشت و سلامت فیزیکی آنها دارد، تا جایی که استفاده طولانی مدت از نوع تقلبی آنها در طول روز مقدار زیادی سم، مواد سربی و شیمیایی وارد بدن می کند؛ سمومی که بعدها خودشان را به شکل انواع سرطان و مسمومیت ها نشان می دهند. پس اگر قرار است از لوازم آرایشی در مهمانی ها و جشن ها استفاده کنید سراغ کم ضررترین آنها بروید مانند رژلب های معرفی شده این مطلب که علاوه بر زیبایی، سلامت و محافظت از لب های شما را تضمین می کنند.

گیاهی و ضدآفتاب

محبوب ترین رژ لب ها +تصاویر

تقریبا تمام رژلب ها حاوی ویتامین، لوسیون، رنگدانه و الکل با خاصیت نگهدارنده هستند اما اینکه انتخاب شما تا چه حد معتبر است بستگی زیادی به سلیقه شما دارد. رژلب های مخملی ایوروشه که پوشش رنگی و مواد استاندارد تشکیل شده آن تایید شده است، از لب ها در برابر اشعه مانند یک پوست دوم محافظت می کند. ترکیبات این رژ لب کاملا گیاهی است و ویتامین های لازم (روغن کنجد، سویا و ویتامینE) برای نرم و مرطوب نگه داشتن لب ها را دارد. رژلب های پرطرفدار ایوروشه چروک های لب شما را به خوبی می پوشانند.

قیمت: 70 هزار تومان

رژ لب از نوع آبرسان

محبوب ترین رژ لب ها +تصاویر

یکی از مهم ترین اعضای صورت که خیلی سریع در برابر دمای هوا، کاهش رطوبت و افزایش خشکی و مواد ویتامینه موجود در رژلب ها و اکنش نشان می دهد، لب ها هستند. استی لادر رژلبی کاملا ایده آل و منحصربه فرد برای افرادی که به خشکی لب دچار هستند عرضه کرده؛ این رژ بدون سرب و غنی شده با ترکیبات آبرسان بوده و نرم کننده بسیار قوی است که بعد از هر بار مصرف رطوبت لب های شما را برای ساعت ها تامین و احساس خوشایندی برای تان ایجاد می کند. از طرفی این محصول به جز تنوع بالا در رنگ، ماندگاری و بوی بسیار خوبی هم دارد.

قیمت: 100 هزار تومان

یک غذای سالم

محبوب ترین رژ لب ها +تصاویر

حتما می دانید که استفاده مداوم از انواع رژلب های غیراستاندارد خطرهای زیادی به سلامت و طراوت لب و پوست تان وارد می کند و بلعیدن مواد شیمیایی آن همراه با خوردن و آشامیدن مشکلات جبران نشدنی برای سیستم گوارشی به وجود می آورد، پس رژهای طبیعی و استاندارد را انتخاب و مصرف کنید. رژلب های پرطرفدار آرتدکو که با مواد معدنی غنی شده و شامل رنگدانه های طبیعی معدنی است، باعث تغذیه پوست لب های شما می شود و به دلیل نداشتن هیچ گونه پارابن و اسانس انتخاب بسیار مناسبی برای لب های حساس محسوب می شود.

قیمت: 54 هزار تومان

رطوبت روی لب ها

محبوب ترین رژ لب ها +تصاویر

برای حفظ طراوت لب ها استفاده مداوم از عسل، روغن های گیاهی و طبیعی توصیه می شود اما هنگام خرید سراغ رژلب هایی بروید که مخصوص لب های خشک و حساس طراحی شده اند. کلارنس در میان لوازم آرایشی تایید شده خود، رژ لبی ترکیب شده با عصاره میوه ها و گل های طبیعی دارد که همراه کمپلکس مرطوب کننده پس از مدت کوتاهی احساس خوشایندی از لطافت و شادابی به شما هدیه می کند. این محصول با دوام بالا بدون ایجاد احساس خشکی و حساسیت، سطحی صاف و یکنواخت روی لب ایجاد کرده و پوشانندگی فوق العاده آن، چروک های لب شما را به خوبی می پوشاند.

قیمت: 93 هزار تومان

منبع: مجله سیب سبز

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه