محبوب‌ترين رژ لب‌هايي كه همراه زيبايي سلامت شما را هم تضمين مي‌كنند.

برترین مجله اینترنتی ایران
مجله سیب سبز - شقايق جعفري: اهميت دادن خانم‌ها به خريد لوازم آرايشي مورد علاقه‌شان انكار نشدنی است چراكه سرانه مصرف ما اين موضوع را از مدت‌ها قبل ثابت كرده است. كاري به خوب و بد مصرف اين لوازم نداريم اما اينجا استفاده از بي‌ضررترين و سالم‌ترين آنها مدنظراست. رژلب كه يكي از رايج‌ترين و پرمصرف‌ترين لوازم آرايشي خانم‌هاست ارتباط مستقيمي با بهداشت و سلامت فيزيكي آنها دارد، تا جايي كه استفاده طولاني مدت از نوع تقلبي آنها در طول روز مقدار زيادي سم، مواد سربي و شيميايي وارد بدن مي‌كند؛ سمومي كه بعدها خودشان را به شكل انواع سرطان و مسموميت‌ها نشان مي‌دهند. پس اگر قرار است از  لوازم آرایشی در مهمانی‌ها و جشن‌ها استفاده كنيد سراغ كم‌ضررترين آنها برويد مانند رژلب‌هاي معرفي شده اين مطلب كه علاوه بر زيبايي، سلامت و محافظت از لب‌هاي شما را تضمین می‌کنند.

گياهي و ضدآفتاب

محبوب‌ترين رژ لب‌ها
تقريبا تمام رژلب‌ها حاوي ويتامين، لوسيون، رنگدانه و الكل با خاصيت نگهدارنده هستند اما اينكه انتخاب شما تا چه حد معتبر است بستگي زيادي به سليقه شما دارد. رژلب‌هاي مخملي ايوروشه كه پوشش رنگي و مواد استاندارد تشكيل شده آن تاييد شده است، از لب‌ها در برابر اشعه مانند يك پوست دوم محافظت مي‌كند. تركيبات اين رژ لب كاملا گياهي است و ويتامين‌هاي لازم (روغن كنجد، سويا و ويتامينE) براي نرم و مرطوب نگه داشتن لب‌ها را دارد. رژلب‌های پرطرفدار  ايوروشه چروك‌هاي لب شما را به خوبي مي‌پوشانند.

قيمت: 70 هزار تومان


رژ لب از نوع آبرسان


محبوب‌ترين رژ لب‌ها
يكي از مهم‌ترين اعضاي صورت كه خیلی سریع در برابر دمای هوا، کاهش رطوبت و افزایش خشکی و مواد ویتامینه موجود در رژلب‌ها و اکنش نشان می‌دهد، لب‌ها هستند. استي‌لادر رژلبي كاملا ايده‌آل و منحصربه‌فرد براي افرادي كه به خشكي لب دچار هستند عرضه كرده؛ اين رژ بدون سرب و غني شده با تركيبات آبرسان بوده و نرم‌كننده بسيار قوي است كه بعد از هر بار مصرف رطوبت لب‌هاي شما را براي ساعت‌ها تامين و احساس خوشايندي براي‌تان ايجاد مي‌كند. از طرفي اين محصول به جز تنوع بالا در رنگ، ماندگاري و بوي بسيار خوبي هم دارد.

قيمت: 100 هزار تومان


یک غذای سالم

محبوب‌ترين رژ لب‌ها

حتما مي‌دانيد كه استفاده مداوم از انواع رژلب‌هاي غيراستاندارد خطرهاي زيادي به سلامت و طراوت لب و پوست‌تان وارد می‌کند و بلعيدن مواد شيميايي آن همراه با خوردن و آشاميدن مشكلات جبران نشدني براي سيستم گوارشي به وجود مي‌آورد، پس رژهاي طبيعي و استاندارد را انتخاب و مصرف كنيد. رژلب‌هاي پرطرفدار آرتدكو كه با مواد معدني غني شده و شامل رنگدانه‌هاي طبيعي معدني است، باعث تغذيه پوست لب‌هاي شما مي‌شود و به دليل نداشتن هيچ‌گونه پارابن و اسانس انتخاب بسيار مناسبي براي لب‌هاي حساس محسوب می‌شود.

قيمت: 54 هزار تومان


رطوبت روي لب‌ها

محبوب‌ترين رژ لب‌ها

براي حفظ طراوت لب‌ها استفاده مداوم از عسل، روغن‌هاي گياهي و طبيعي توصيه مي‌شود اما  هنگام خريد سراغ رژلب‌هايي برويد كه مخصوص لب‌هاي خشك و حساس طراحي شده‌اند. كلارنس در ميان لوازم آرايشي تاييد شده خود، رژ لبي تركيب شده با عصاره ميوه‌ها و گل‌هاي طبيعي دارد كه همراه كمپلكس مرطوب‌كننده پس از مدت كوتاهي احساس خوشايندي از لطافت و شادابي به شما هديه مي‌كند. اين محصول با دوام بالا بدون ايجاد احساس خشكي و حساسيت، سطحي صاف و يكنواخت روي لب ايجاد كرده و پوشانندگي فوق‌العاده آن، چروك‌هاي لب شما را به خوبي مي‌پوشاند.
 
قيمت: 93 هزار تومان
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه