شما هم از آن دسته خانم‌هایی هستید كه وقتی به استخر می‌روید یا می‌خواهید به صورت‌تان آب بزنید، دوست دارید آرایش‌تان خراب نشود و مدت‌ها بماند؟

برترین مجله اینترنتی ایران
مجله زندگی ایده آل: شما هم از آن دسته خانم‌هایی هستید که وقتی به استخر می‌روید یا می‌خواهید به صورت‌تان آب بزنید،  دوست دارید آرایش‌تان خراب نشود و مدت‌ها بماند؟ ما به شما برندهایی را معرفی می‌کنیم که پس از هرگونه تماس آب با صورت، آرایش نمی‌ریزد و خراب نمی‌شود؛ ولی باید این نکته را متذکر شویم که در این لوازم ضد آب از موادی استفاده می‌شود که پزشکان برای استفاده دائمی و همیشگی آنها را توصیه نمی‌کنند. با ما همراه باشید تا این محصولات را به شما نشان دهیم.

سیاهی چشم

این محصولات به شما كمك می‌كند تا همیشه با آرایش باشید

نریختن ریمل در تماس با آب آرزوی هر خانمی است و ریمل بورژوا می‌تواند این آرزو را برآورده کند. حضور این ریمل که دارای چربی طبیعی و عصاره‌ قوی برای حفاظت از مردمک چشم است، توانسته خیال خیلی‌ها را در برابر آب راحت کند. ریمل بورژوا  ادعا می‌کند که نه‌تنها حجم مژه‌ها را 10 برابر می‌کند بلکه برای چشم‌های حساس  است.


انقلابی در پنکیک

این محصولات به شما كمك می‌كند تا همیشه با آرایش باشید

بیشتر خانم‌ها تجربه این موضوع را داشته‌اند که بعد از مدت زمان طولانی، پنکیک روی صورت‌شان می‌ماسد و به پوست جلوه بدی می‌دهد اما پنکیک REVLON در این روزهای گرم به کارتان می‌آید. این پنکیک هم به درد روزهای بارانی زمستان می‌خورد و هم روزهای آفتابی تابستان.


لب‌های‌ شاداب

این محصولات به شما كمك می‌كند تا همیشه با آرایش باشید

خانم‌هایی که همیشه رژلب روی لب‌های‌شان است خوب می‌دانند که رژلب در آرایش صورت آنها تاثیر بسزایی دارد. رژلب ادیشن بورژوا با بافت فوق‌العاده نرم و ابریشمی، به کمک شما آمده تا با تنوع رنگی و قدرت ماندگاری بالا کارتان را راحت کند. این رژلب، لب‌ها را آبرسانی کرده و احساس نرمی و لطافت با عصاره شکوفه‌های گل ارکیده فراهم می‌‌کند.


فرمولی تازه

این محصولات به شما كمك می‌كند تا همیشه با آرایش باشید

شرکت BEYU کانسیلری ساخته که خانم‌ها  شیفته‌اش می‌شوند. این کانسیلر ضدآب و بادوام است، مدت طولانی روی پوست باقی می‌ماند و تا ساعت‌ها نیازی به تجدید ندارد. نکته جالب در کانسیلر این برند وجود ویتامین E است که از پوست در برابر عوامل مضر محیطی محافظت می‌کند. کانسیلر استیکی پرفکت بی‌یو دارای فرمولاسیونی بدون رایحه و روغن است .


خط‌چشم ضدآب

این محصولات به شما كمك می‌كند تا همیشه با آرایش باشید

خط‌چشم ضدآب بیش از سایر محصولات ضدآب در بازار موجود است و تبلیغ می‌شود؛ ولی به دلیل همین تنوع، انتخاب یک نمونه خوب کار آسانی نیست. خط‌چشم آرت دکو دارای بافتی نرم، کرمگون و غنی از رنگدانه است. دلیل دیگری که باعث پیشنهاد این محصول می‌شود، وجود مواد ضد چین و چروک است؛ مواد معدنی و گیاهی که هیچ‌گونه حساسیتی به چشم نمی‌دهد.


پنکیک استخری

این محصولات به شما كمك می‌كند تا همیشه با آرایش باشید

اگر پوست چرب دارید  یا بعد از استفاده از هر نوع کرم پودر جامد و مایع پوست تان ملتهب یا جوش دار می شود و برق می زند حتما از پنکیک سنگی آکوا سوشیا استفاده کنید. فوم ضدآب سوشیا محصولی برای پوشش دهی پوست صورت و بدن است و  برای پشت چشم به عنوان زیرساز سایه استفاده می شود.
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه