آموزش با عکس بدون آرایش چشم شروع شده است. اصولا زمان ایده آل برای کشیدن خط چشم پس از زدن سایه و قبل از ریمل است

آموزش با عکس بدون آرایش چشم شروع شده است. اصولا زمان ایده آل برای کشیدن خط چشم پس از زدن سایه و قبل از ریمل است

مرحله 1: به گزارش پرشین وی آموزش با عکس بدون آرایش چشم شروع شده است. اصولا زمان ایده آل برای کشیدن خط چشم پس از زدن سایه و قبل از ریمل است.(البته در تصویر برای بهتر بودن عکس از ریمل جلوتر استفاده شده ولی زدن خط چشم بدون ریمل بسیار راحت تر است، چرا که مژه ها جلودستتان را نمی گیرد.) اگر پلک های شما مستعد چرب شدن هستند، به پلک ها پودر زده و پایه سایه چشم را بزنید.
مرحله 2: بررسی کنید که از کجا بال را می خواهید بکشید. از مژه های پایین به عنوان مرجع استفاده کنید. در عکس 2 می توانید فلش را ببینید که از مژه های پایینی به صورت اریب به سمت بیرون کشیده شده است. همانند آن است که تقریبا بخواهید خط مژه پایینی را ��سط دهید.
 مرحله 3: با نوک خط چشم در حالی که با انتهای خط مژه بالایی تماس داشته باشد یک خط نازک اریب (45 درجه) به سمت بالا بکشید.

 مرحله 4: اکنون در حالی که یک چشم خود را بسته اید (چشمی که درحال کشیدن خط چشم هستید) انگشت اشاره خود را (اگردست راست هستید انگشت اشاره دست چپ) بر روی استخوان ابرو گذاشته و کمی پلک خود را به سمت بالا بکشید تا پوست کمی سفت شود. با دست دیگر از بالای بال شروع کنید، یک خط صاف که در وسط مژه به انتها می رسد بکشید. تصور کنید یک خط کش نامرئی از انتهای بال وجود دارد که به وسط خط مژه متصل می شود. شما می خواهید رد آن خط کش نامرئی را دنبال کنید.
مرحله 5: اکنون داخل خط را همانند عکس پر کنید.

 مرحله 6: تمام چیزی که اکنون باقی می ماند، ادامه دادن خط چشم تا انتهای خط مژه است. به گزارش پرشین وی بستگی به خودتان دارد که می خواهید خط ضخیم یا نازک باشد. در عکس از خط نازک برای کشیدن بقیه خط استفاده شده است.
نکات بیشتر: در صورت نیاز به پاک کردن لبه های خراب شده می توانید از یک قلم کوچک آغشته به شیر پاک کن و یا کانسیلر برای محو کردن آن استفاده کنید. با این روش می توانید مدل های متنوع تری نیز تجربه کنید، برای مثال بال بلندتر، منحنی یا به صوت زاویه دار بلند گاهی نیز می توانید مژه مصنوعی را از وسط نصف کرده و نیمی از آن را به قسمت بیرونی آن بزنید تا بال بلندتر دیده شود.       
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه