طب سوزنی روشی است بدون عارضه،بدون نیاز به دارو ، خونریزی و جراحی است که در درمان بسیاری از بیماریها تایید شده است و در بحث زیبایی بدن، صورت و تناسب اندام نیز کاربرد دارد.

طب سوزنی را با یک نخ به خانه ببرید

زیبایی صورت 

 درمان چاقی   میگرن و افسردگی 

 با طب سوزنی به روش کت گوت

طب سوزنی را با یک نخ به خانه ببرید - تصویر 2
طب سوزنی را با یک نخ به خانه ببرید

کاربرد طب سوزنی سنتی :

طب سوزنی روشی است بدون عارضه،بدون نیاز به دارو ، خونریزی و جراحی است که در درمان بسیاری از بیماریها تایید شده است و در بحث زیبایی بدن، صورت و تناسب اندام نیز کاربرد دارد.

اکنون طب سوزنی با روشی کاملا” جدید و اثر بخش تر : 

روش کت گوت catgut یا امبدینگ embedding :
در طب سوزنی  چند سالی است که در ایران توسط پزشکان معدودی انجام می شود.
روش کت گوت یا امبدینگ با توجه به کاربردهای موثری که در درمان بعضی از بیماریها و به خصوص زیبایی دارد نسبت به طب سوزنی سنتی رواج بیشتری در بین مردم پیدا کند.

درمان طب سوزنی با روش کت گوت catgut یا امبدینگ  embedding و اثرات عجیب  طبیعی بدن بعد انجام درمانهای مختلف:
در نقاطی از بدن که در طب سوزنی قرار بوده تا سوزنهایی را برای تحریک نقاط درمانی یا انرژی به کار ببریم به جای این سوزنها از یک تکه نخ تقریبا” ۲ سانتی متری قابل جذب و سازگار با بدن به همراه سوزن مخصوصی  استفاده می کنیم و آن نخ را در نقاط طب سوزنی کاشت می کنیم.

این نخ که در تمام جراحی ها و بخیه ها جذبی ومعمولی استفاده می شود بین ۲ تا ۵ هفته طول می کشد تا جذب بدن شود البته بسته به نوع نخ می توان این مدت را کوتاه یا طولانی تر کرد آن  متوسط بین ۳ تا ۴ هفته برای جذب در بدن زمان می برد.
از زمانی که این نخ در بدن کاشته می شود به صوت مداوم این نقاط تحریک می شود و اثرات طب سوزنی را فرد به همراه خود دارد یا ما می گوییم که فرد با یک تکه نخ طب سوزنی را به خانه می برد.
هر بار که فرد نرمش کند،برقصد،راه برود یا فعالیتهای روزانه ی خود را انجام دهد این تحریک شدن نقاط طب سوزنی در حال انجام شدن است.

طب سوزنی را با یک نخ به خانه ببرید

در این روش درمانجویی که قرار بود حدود ۳۰ دقیقه در یک جلسه و هفته ای ۳ جلسه برای درمان با طب سوزنی سنتی مراجعه کند الان با انجام یک بار کت گوت یا امبدینگ تا یک ماه فرد این تحریکات را به همراه دارد،هر جلسه امبدینگ معادل ۱۰تا۱۵ جلسه طب سوزنی سنتی می باشد.

از جلسه دوم تا سوم کت گوت و امبدینگ درمانجو به صورت کاملا” مشخص اثرات درمانی را در کاهش سایز بدن می بیند.در هفته های اول اثراتی را در روح و روان و آرامشی که ایجاد می کند احساس می کند،حتی درمانجو اعلام می کند که در عادات ماهانه خانمها تاثیرات مثبتی داشته و نظم خاصی را به آن است،روده ها منظم کار می کنند،خواب آنها عمیق می شود و خیلی در برابر مشکلات آرام می شوند،استرس و اضطراب را کاهش می دهد و صبور می شوند و این افراد با دیدن این تغییرات متعجب می شوند.
این موارد به این دلیل است که ما از طبیعت بدن خود دور شده ایم و با دیدن آنها در بدن خود متعجب می شویم،بعضی از درمانجو ها می گویند که استفاده از این روش  یک معجزه است ولی در حقیقت این بدن ما است که معجزه می کند.ما فقط آن را به اصل طبیعی خود بر می گردانیم و هیچ چیزغیرطبیعی در این روش وجود ندارد.

در حقیقت این نخ نیست که با تحریک کردن کارانجام میدهد و نه حتی طب سوزنی، بلکه این خود بدن است که باعث تغییرات ایجاد شده می شود.
ما انسانها با بدن خود در حال مبارزه هستیم ،وقتی تا ساعت ۳ نصف شب نمی خوابیم،جلوی تلویزیون غذا می خوریم،زمانی که عصبانی هستیم و غذا می خوریم،موقع رانندگی تنقلات می خوریم،بدن ما برای هر کاری نیاز به آرامش همه ارگانها دارد و در طب چینی ما روح را از جسم جدا نمی دانیم.

مگر می شود ما یک استرس طولانی مدت داشته باشیم و انتظار هم داشته باشیم که روده ومعده ی ما طبیعی باشد یا سایر موارد.
درمانهای زیبایی بدن،کاهش وزن و تناسب اندام به روش کت گوت یا امبدینگ در طب سوزنی : 
لاغری، تناسب اندام، از بین بردن اختلالات سایزی بدن، رفع غبغب، افتادگی سینه، افتادگی پوست بدن ( سلولیت )، رفع چاقی پاها و سایر اندامها، چاقی عمومی.
زیبایی واقعی و طبیعی صورت،جوان شدن با اصلاح درون  به روش کت گوت یا امبدینگ ، طب چینی و طب سوزنی :
از آنجایی که تمام بیماریها اثرشان در نهایت در صورت نمایان می شود لذا زیبایی صورت را در طب سوزنی می توان به عنوان معیار سلامتی بدن در نظر گرفت.
بسیاری از علائم موجود در صورت از جمله سیاهی دور چشم،لک های موجود در صورت، چین و چروکهای ریز و درشت، منافذ باز پوست، جوشهای ریز و درشت، هر کدام دلیل و منطق خواست خود را در طب سوزنی دارد.

درمان سیاهی دور چشم با روش کت گوت یا امبدینگ

در طب چینی ضعف عملکرد کلیه باعث سیاهی دور چشم می شود، که بسته  به ژنتیک یا غیر ژنتیک بودن آن، تداوم ماندگاری درمان متفاوت است.  در مورد این درمان می توان گاه گاهی با تحریک نقاط کلیه، سیاهی دور چشم را تا حد امکان بر طرف کرد و به طور خاص یا ویژه هم می توان با کار کردن و تقویت نقاط  اطراف چشم، سیاهی را از بین برد.

درمان بیماریها با روش کت گوت یا امبدینگ در طب سوزنی : 

تقریبا” هیچ بیماری نیست که در بهبود آن نشود کاری کرد.یک لیست ۴۳ تا ۸۸ بیماری در سازمان WHO لیست شده است که با طب سوزنی درمان می شود.
با استفاده از روش کت گوت یا امبدینگ  و طب سوزنی سنتی می توان میگرن، دردهای مزمن کمر، دردهای مزمن زانو، اختلالات گوارشی، یبوست مزمن ، سندرم روده تحریک پذیر، اختلالات ماهانه، تخمک گذاری های نا منظم و ناباروری و کیست های تخمدان را درمان کرد. 

طب سوزنی روح شامل  :
افسردگی،اختلالات ترس،اختلالات روان پریشانه، بی خوابی و مواردی در این زمینه را در طی جلساتی که پزشک مربوطه با توجه به شرایط درمانجو تعیین می کند درمان می شود.


برای مشاوره حضوری و تعیین وقت ملاقات در خصوص این مقاله با شماره زیر تماس بگیرید:

۰۲۱-۲۶۶۰۴۷۹7


طب سوزنی را با یک نخ به خانه ببرید

آدرس : خیابان شریعتی، روبروی خیابان دولت کوچه امام زاده پلاک 14
ساختمان آفتاب،طبقه چهارم، کلینیک مایا


تلفن : 26604797

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه