یکی از کارهای معمول جراحان پلاستیک سفت کردن پوست ناحیه باسن هست که Buttock Lift Surgery اسمشو گذاشتن.ممکنه به تنهائی انجام بشه و یا همراه با سفت کردن پوست ناحیه thigh lift و یا همراه با سفت کردن شکم


Description: http://www.joljol.com//up/fefade734b9118d43be004b7f2347cee.jpg

یکی از کارهای معمول جراحان پلاستیک سفت کردن پوست ناحیه باسن هست که Buttock Lift Surgery اسمشو گذاشتن.ممکنه به تنهائی انجام بشه و یا همراه با سفت کردن پوست ناحیه thigh lift و یا همراه با سفت کردن شکم انجام بشه abdominoplasty.وقتی سن بالا می رود پوست باسن شکل خودشو از دست میده و شل تر میشه.گاهی همراه با این عمل لیپوساکشن هم انجام میشه.عملش 2 تا 3 ساعت طول میکشه.تا 48 ساعت مقدار کمی ناراحتی و سفتی احساس میشه ولی بعدا برطرف میشه.تورم تا 10 روز باقی خواهد ماند.

مثل هر عمل جراحی دیگری این عمل هم عوارض دارد هر چند خیلی نادر هستند. مثل عفونت , واکنش به داروهای بیهوشی , اسکار و جوشگاه ایجاد شدن , تجمع خون و آب در موضع , نیاز به جراحی دوم و حتی سوم برای برطرف کردن مشکلات ایجاد شده ,خونریزی , دیر خوب شدن زخم , مشکلات عروقی و آمبولی ریه از جمله عوارض احتمالی هستند.

در باره عمل جراحی که برای بزرگ کردن باسن باید گفته بشه ذکر این نکته لازم هست که بزرگ کردن باسن منظور نیست بلکه خوش حالت شدن

 باسن منظور هست… حالتی که در جوانتر ها بیشتر وجود داره و به جای اینکه حالت افتاده داشته باشه رو به جلو هست.حالتی که به باسن های برزیلی معروف شده. گفته میشه بعضی از هنر پیشه های معروف مثل جنیفر لوپز این عمل را انجام داده اند.جراح چربی های بد را بر میدارد و به جاش سلولهای چربی خاصی را که از جای دیگر بدن بدست آمده تزریق می کند.تا به این ترتیب منطقه ای که قصد داریم پر تر و حالت رو به جلو تری داشته باشد ایجاد شود. گاهی هم مثل پستان از سیلیکون برای بزرگ کردن باسن استفاده می کنند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه