براي افرادي که به هر دليلي بارها به رفع اين مشکل پرداخته و دوباره با آن مواجه شده اند راهکارهايي معرفي مي کنيم که با استفاده از موادي طبيعي پوستي بدون لکه را به همراه داشته باشد...

براي افرادي که به هر دليلي بارها به رفع اين مشکل پرداخته و دوباره با آن مواجه شده اند راهکارهايي معرفي مي کنيم که با استفاده از موادي طبيعي پوستي بدون لکه را به همراه داشته باشد...
در بسياري مواقع لکه هايي بر روي پوست صورت و گاهي حتي پشت دستها مشاهده مي شود که مي تواند در بعضي خانمها به مرور زمان با افزايش سن و بر حسب مکانيسم بدن بوجود آيد و در دختران جوان حاصل جاي جوشهاي غرور جواني باشد که به مرور کمرنگ شده ولي کاملا از بين نرفته اند.
طبق نظر بسياري از پزشکان و متخصصان پوست و زيبايي، در بيشتر مواقع لکه هاي صورت و دستها را نمي توان به طور کامل و قطعي، صد در صد از بين برد بلکه تنها مي شود با بيرنگ سازي آنها و با لايه برداري از پوست آنها را کمرنگ تر ساخته و تا حدودي محو کرد و البته همه ي اينها مشروط بر اين است که به طور مداوم و مرتب و طبق زمانهاي تعيين شده توسط پزشک عمل شود که گاهي با قطع داروها يي که با صرف هزينه هاي زياد همراه بوده پوست دوباره به حالت قبلي باز گشته و از اين بابت احساس نارضايتي شديد همراه با خستگي در ما به وجود خواهد آمد.
بقيه در ادامه مطلب...


براي آن دسته از افرادي که به هر دليلي بارها و بارها براي رفع اين مشکل اقدام کرده و دوباره با آن مواجه شده اند راهکارهايي معرفي مي کنيم که با استفاده از موادي طبيعي و قابل دسترس پوستي بدون لکه را به همراه داشته باشد.
1-از مقداري روغن ارده که به راحتي هم جداگانه در عطاري ها يافت مي شود و هم خود مي توانيد با خريد ارده ي مصرفي منزل روغن روي آن را پس از آنکه مدتي ظرف ارده بدون تکان خوردن، ثابت در جايي نگه داشته شود از روي آن جدا کرده و در ظرفي جداگانه نگه داري کنيد و به طور مرتب در طول شبانه روز به جاي کرم مرطوب کننده از آن استفاده نماييد که با مصرف آن در دراز مدت مثل يک عادت، شما را به نتيجه ي مطلوب خواهد رساند.
2-مي توانبد مقداري از اين روغن ارده را با کمي سفيداب نقره که آن هم در عطاري ها يافت مي شود مخلوط کرده تا به شکل کرمي نرم و نه چندان سفت در بياد سپس هر صبح و شب از آن استفاده نماييد.
3-نصف فنجان گلاب همراه با نصف فنجان عرق بيد را داخل ظرفي کوچک روي شعله ي کم گاز قرا داده و پس از آن که کمي گرم شد يک قاشق غذاخوري روغن نارگيل، يک قاشق غذاخوري روغن بادام، يک قاشق غذاخوري روغن زيتون و يک قاشق غذا خوري گليسيرين را به آن اضافه کنيد و خوب مخلوط کرده ، بگذاريد با هم کمي قل بخورند، سپس دو قاشق چايخوري سر پر سفيداب روي را که قبلا از الک ريز رد کرده ايد آرام به آنها اضافه کرده و خوب مخلوط کنيد. پس از حل کامل سفيداب در اين مواد، دو قطره آبليمو نيز به آنها اضافه کنيد و بگذاريد با هم بجوشند تا قوام آيند، سپس شعله را خاموش کرده، صبر کنيد تا کاملا سرد شوند .اين مواد را داخل ظرفي در دار ريخته و هرصبح و شب ابتدا ظرف را خوب تکان داده و سپس براي دست و صورت از آن استفاده نماييد. استفاده ي مکرر و در مدت زمان طولاني باعث مي شود شما به پوستي شفاف وروشن و بدون لک برسيد که به خاطر داشتن روغنهاي مفيد از چروک شدن پوست شما نيز جلوگيري خواهد کرد.

 
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه