چه بخواهیم چه نخواهیم موهای زايد بدن همچنان رشد خواهند کرد. موهاى زايد از جمله عوامل ناراحت کننده اى هستند که در بعضى از زنان به دلیل اختلالات هورمونى، بیمارى‌ها یا عوارض دارویى ایجاد مى شوند و...

دکتر سید مهدی طبایی
متخصص پوست، مو و زیبایی

دکتر طبایی - لیزر موهای زائد با تخفیف ویژه - تصویر 1

90 % تخفیف لیزر موهای زائد

www.armaniclinic.com

دکتر طبایی - لیزر موهای زائد با تخفیف ویژه - تصویر 2    


با لیزر موهای زاید لطافت و راحتی را به پوست‌تان هدیه کنید

دکتر طبایی - لیزر موهای زائد با تخفیف ویژه - تصویر 3دکتر طبایی - لیزر موهای زائد با تخفیف ویژه - تصویر 4پوستی به لطافت و زیبایی بهار!

چه بخواهیم چه نخواهیم موهای زايد بدن همچنان رشد خواهند کرد. موهاى زايد از جمله عوامل ناراحت کننده اى هستند که در بعضى از زنان به دلیل اختلالات هورمونى، بیمارى‌ها یا عوارض دارویى ایجاد مى شوند و به زیبایى پوست فرد لطمه مى زنند و در واقع پوست بدن و صورت او را از شکل زنانه خارج مى کنند. افراد براى برطرف‌کردن موهاى زايد به راهکارهاى مختلفى روى مى آورند. برای آنکه از موثرترین روش رفع موهای زايد آگاهی یابید، مطلب زیر را از زبان دكتر سيدمهدي طبايي، متخصص پوست و مو و عضو هيات علمي ليزر جهاد دانشگاهي دانشگاه علوم پزشكي از دست ندهید.
چه بخواهیم چه نخواهیم موهای زايد بدن همچنان رشد خواهند کرد. موهاى زايد از جمله عوامل ناراحت کننده اى هستند که در بعضى از زنان به دلیل اختلالات هورمونى، بیمارى‌ها یا عوارض دارویى ایجاد مى شوند و به زیبایى پوست فرد لطمه مى زنند و در واقع پوست بدن و صورت او را از شکل زنانه خارج مى کنند. افراد براى برطرف‌کردن موهاى زايد به راهکارهاى مختلفى روى مى آورند. برای آنکه از موثرترین روش رفع موهای زايد آگاهی یابید، مطلب زیر را از زبان دكتر سيدمهدي طبايي، متخصص پوست و مو و عضو هيات علمي ليزر جهاد دانشگاهي دانشگاه علوم پزشكي از دست ندهید.

دکتر طبایی - لیزر موهای زائد با تخفیف ویژه - تصویر 5

دکتر طبایی - لیزر موهای زائد با تخفیف ویژه - تصویر 6آيا با استفاده از ليزر براي هميشه مي‌توان از شر موهای زايد رهایی‌یافت؟
هیچ روشی نمی تواند به طور 100% موهای زائد بدن را از بین  ببرد و هدف از لیزر موهای زايد ،کاهش طولانی مدت تراکم موها، کاهش سرعت رشد وکاهش ضخامت مو تا حدی است که مورد رضایت بیمار باشد. نتیجه نهایی به عوامل متعددی از جمله تعداد دفعات مراجعه شخص ، رنگ پوست ، رنگ تارهای مو و ضخامت آنها بستگی دارد.

دکتر طبایی - لیزر موهای زائد با تخفیف ویژه - تصویر 7

دکتر طبایی - لیزر موهای زائد با تخفیف ویژه - تصویر 8تفاوت IPL و ليزر در چیست؟
IPL لیزر نیست بلکه نور تشدید شده‌ای است که با عبور از فیلتر، نوری با طول موج معین ایجاد می‌کند و اثر آن روی موهای زايد مانند اثر لیزرهاست.
در روش لیزر از یک نور با یک طول موج مشخص که توسط رنگدانه ملانین داخل مو جذب می‌شود استفاده می‌‌شود؛ نور در محل هدف به انرژی گرمایی تبدیل شده و فولیکول و پیاز مو را از بین می‌برد، بدون اینکه به پوست اطراف صدمه‌ای برساند.
  در پروسه از بین بردن موهای زايد، IPL بهتر است يا ليزر درمانی؟
از هر دو دستگاه در لیزر موهای زايد می‌توان بهره برد اما ليزرها دستگاه‌هاي اختصاصي‌تري در این زمینه هستند كه تنها روی هدف مورد نظریعنی از بین بردن فولیکول‌های رشد دهنده موهای زايد متمرکز شده و به سایر ارگان‌ها و قسمت‌ها کاری ندارند.

دکتر طبایی - لیزر موهای زائد با تخفیف ویژه - تصویر 9

بهره گیری از لیزر موهای زائد هیچ عوارضی نداشته و حتی  علاوه بر آنکه در کاهش حجم و ضخامت موهای زايد موثر و موفق بوده از طریق تحریک فرایند کلاژن‌سازی در پوست، سبب جوان سازی پوست نیز شده است.

دکتر طبایی - لیزر موهای زائد با تخفیف ویژه - تصویر 10آيا لیزر موهای زايد روشی پر خطر است و ممکن است پروسه درمانی موفق نباشد؟
تا به امروز هيچ گزارشي مبنی بر وجود عوارض ماندگار و صدمات جبران ناپذیر در بهره گیری از لیزر موهای زائد وجود نداشته و حتی  علاوه بر آنکه در کاهش حجم و ضخامت موهای زايد موثر و موفق بوده از طریق تحریک فرایند کلاژن‌سازی در پوست سبب جوان سازی پوست نیز می‌شود.


دکتر طبایی - لیزر موهای زائد با تخفیف ویژه - تصویر 11 آيا ليزر موهای زائد به ساير بافت‌ها و ارگان‌های بدن آسیب می‌رساند؟
لیزر موهای زائد پروسه‌ای ایمن و بی‌خطر است. اشعه ليزر عمق نفوذ كمي دارد و تنها قدرت نفوذ تا عمق 1 - 5/1 میلیمتری از سطح پوست را داراست. بنابراین به قسمت‌های عمقی تر پوست نفوذ نکرده و هیچ اثر منفی را روی سایر ارگان‌ها و بافت‌های بدن ندارد.
دکتر طبایی - لیزر موهای زائد با تخفیف ویژه - تصویر 12آيا ليزر موهای زائد سبب ایجاد حساسیت‌های پوستی می‌شود؟
حساسيت يا آلرژي يعني واكنش به يك ماده خارجي در بدن، از این رو لیزر موهای زائد سبب ایجاد حساسیت نمی‌شود. البته برخي از بيماران ممکن است به تابش لیزر حساسیت داشته باشند كه پيشنهاد مي‌شود بیمارانی که پوستی حساس دارند یا سابقه آلرژی در آنها وجود داشته، حتما قبل از لیزر موهای زائد با  یک پزشك متخصص و متبحر در زمینه لیزر مشاوره کنند.

دکتر طبایی - لیزر موهای زائد با تخفیف ویژه - تصویر 13


دکتر طبایی - لیزر موهای زائد با تخفیف ویژه - تصویر 14آيا ليزر موهای زائد سبب خشكي پوست مي‌شود؟
 ممکن است در برخی از افراد لیزر موهای زائد سبب خشکی پوست شود. اما جای نگرانی نیست چون به کمک کرم‌های مرطوب‌کننده و آب رساننده به راحتی می‌توان این خشکی را درمان کرد.
دکتر طبایی - لیزر موهای زائد با تخفیف ویژه - تصویر 15آيا ليزر موهای زائد سبب افتادگي پوست مي‌شود؟
خير. از آنجایی‌که تابش لیزر به سطح پوست، سبب تحریک کلاژن سازی می‌شود، بنابراین نه‌تنها سبب افتادگی نشده بلکه به جوان‌سازی پوست هم کمک می‌کند.

دکتر طبایی - لیزر موهای زائد با تخفیف ویژه - تصویر 16

دکتر طبایی - لیزر موهای زائد با تخفیف ویژه - تصویر 17چه كساني کاندید استفاده از لیزر موهای زائد نیستند؟
افراد با سابقه آلرژی و بیماری‌های پوستی، زنان باردار ، افراد با سابقه عفونت‌های مکرر پوستی،افراد در معرض نور مستقیم فرابنفش خورشید، کاندید مناسب لیزر موهای زائد نیستند. که البته گروه آخر پس از گذشت 6 هفته می‌توانند تحت لیزر موهای زائد البته با صلاحدید پزشک قرار گیرند. همچنین بيماراني كه مبتلا به واریس هستند یا بايد قبل از لیزر موهای زائد، واريس خود را درمان کنند و  يا لیزر موهای زائد را در آن ناحیه انجام ندهند.


دکتر سید مهدی طبایی
متخصص پوست، مو و زیبایی

دکتر طبایی - لیزر موهای زائد با تخفیف ویژه - تصویر 18


دکتر طبایی - لیزر موهای زائد با تخفیف ویژه - تصویر 19

نشانی : سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، کوچه یکم(جمشیدی)، پلاک 11، واحد2

تلفن تماس: 22732514 ،22383315 ، 22732580 ، 22383325
موبایل: 09125585365www.armaniclinic.com

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه