جراحی بینی براى شكیل تر و متناسب كردن بینی است ،این امر با كوچك كردن بعضی از قسمت ها و تقویت قسمت هاى دیگری از بینی حاصل می شود و جالب اینكه براى شكیل كردن انواعی از بینی جراح باید تمام قسمتهاى بینی را تقویت كند به گونه اى كه در این موارد به حجم نهایی بینى افزوده خواهد شد.


دکتر حامد عباسی - جراح و متخصص گوش، حلق و بینی و جراحی سر و گردن

دکتر حامد عباسی

جراح و متخصص گوش، حلق و بینی و جراحی سر و گردن


دکتر حامد عباسی - جراح و متخصص گوش، حلق و بینی و جراحی سر و گردن

  دکتر حامد عباسی - جراح و متخصص گوش، حلق و بینی و جراحی سر و گردن - تصویر 3         

•    عضو مرکز تحقیقات راینولوژی ایران و انجمن راینولوژی ایران، جامعه جراحان گوش، حلق و بینی
•    دارای بورد تخصصی در سال 1387 موفق به اخذ مدرک دانشنامه ی تخصصی
•    دارای مقالات متعدد در زمینه جراحی بینی و سینوس ، جراحی لوزه و جراحی گوش در مجلات معتبر علمیدکتر حامد عباسی - جراح و متخصص گوش، حلق و بینی و جراحی سر و گردن
 

جراحی زیبایی بینی - لزوم تغییر دیدگاه

طى چند سالی که به طور ویژه به جراحی زیبایی بینی به عنوان علاقه و زمینه اصلی کارم پرداخته ام چند نکته کلیدى در مراجعه کننده هاى ایرانى مشاهده کردم که تفاوت عمده ای با دیدگاه مراجعین از دیگر کشورها و نیز ایرانیان مقیم کشورهاى پیشرفته اروپایی و آمریکا دارد :
 هموطنان عزیزم دیر یا زود باید این واقعیت مهم را بپذیرند که جراحی بینی براى شکیل تر و متناسب کردن بینی است ، این امر با کوچک کردن بعضی از قسمتها و تقویت قسمتهاى دیگری از بینی حاصل میشود و جالب اینکه براى شکیل کردن انواعی از بینی جراح باید تمام قسمت هاى بینی را تقویت کند به گونه اى که در این موارد به حجم نهایی بینى افزوده خواهد شد.
 در آقایان پشت بینی صاف به همراه نوک بینی با چرخش تا ٩٥ درجه و در خانمها پشت بینى با شیب بسیار ملایم و زاویه نوک  بینی تا ١١٠ درجه از نظر زیبایی شناختى ایده آل است. هرچه خواسته بیمار از این فاکتورها متفاوت تر باشد احتمال ایجاد عوارض در طولانی مدت بیشتر خواهد بود.
 خیلى از مراجعه کننده ها فکر میکنند بینی را میتوان همانند یک مجسمه به هر شکلی که میتوان حالت داد، در حالیکه دستکارى بینى فقط تا جایی مجاز است که به کارکرد تنفسی بیمار لطمه اى وارد نشود. کارکرد طبیعی بینی اگر بیشتر از زیبایی بینی اهمیت نداشته باشد قطعاً کمتر از آن اهمیت ندارد .
 گرچه فاکتور اقتصادى در انتخاب جراح اهمیت دارد و در شرایط اقتصادی فعلی به اهمیت آن افزوده شده است متقاضی جراحی بینی باید از تبحر جراحی که قرار است بینی خود را به او بسپرد اطمینان حاصل کند و در بین این جراحان با توجه به قیمت های متفاوتی که ارائه میشود جراحی را برگزیند که هزینه منطقى ترى دریافت کند.


دکتر حامد عباسی - جراح و متخصص گوش، حلق و بینی و جراحی سر و گردن


 جراحی زیبایی بینی همیشه به معناى کوچک کردن بینی نیست.

  بهترین فرم بینی طبیعى ترین آن است.

  کارکرد بینی به اندازه زیبایی آن اهمیت دارد.

  درانتخاب جراح دقت کنید.خیابان ولى عصر ، نرسیده به میدان تجریش، باغ فردوس ، نبش کوچه طوس، برج فردوس، طبقه چهارم، واحد ١٩

تلفن :  22751827   -   22731912


دکتر حامد عباسی - جراح و متخصص گوش، حلق و بینی و جراحی سر و گردن


www.biniclinic.comنظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه