آرایش صورت باید متناسب با سن تان تغییر کند. آرایشی که برای سن 20 سالگی روی صورت تان انجام می دادید باید با آرایش 30 سالگی تان تفاوت بسیاری داشته باشد. با ما همراه شوید و بیاموزید که چگونه باید متناسب با سن مان آرایش کنیم. دانستن این نکات چه در مراقبت از پوست و چه در آرایش، راز حفظ زیبایی شما تا سال های سال است. در سن 30 سالگی چگونه از پوست مان محافظت کنیم؟. با رسیدن به 30 سالگی نگرانی های شما در مورد جوش ها از بین خواهد رفت اما حواس تان باشد که روند نزولی پوست شروع شده است. بعد از سن 30 ...


در 30 سالگی چه آرایشی داشته باشیم؟ +تصاویر

آرایش صورت باید متناسب با سن تان تغییر کند. آرایشی که برای سن 20 سالگی روی صورت تان انجام می دادید باید با آرایش 30 سالگی تان تفاوت بسیاری داشته باشد. با ما همراه شوید و بیاموزید که چگونه باید متناسب با سن مان آرایش کنیم. دانستن این نكات چه در مراقبت از پوست و چه در آرایش، راز حفظ زیبایی شما تا سال های سال است.

در سن 30 سالگی چگونه از پوست مان محافظت کنیم؟

در 30 سالگی چه آرایشی داشته باشیم؟ +تصاویر

با رسیدن به 30 سالگی نگرانی های شما در مورد جوش ها از بین خواهد رفت اما حواس تان باشد كه روند نزولی پوست شروع شده است. بعد از سن 30 سالگی نور آفتاب فرصت این را خواهد داشت تا تاثیرات منفی خود را روی پوست تان نشان دهد. احتمالا متوجه شده اید كه خطوط پوستی یا نقطه های تیره روی پوست تان بیشتر و مشخص تر شده اند؛ به همین دلیل استفاده از محصولات ضد پیری و یك كرم چشم روزانه برای جلوگیری از آسیب های تدریجی از ضروریات است.

حتی یك روز را بدون ضدآفتاب سپری نكنید. توجه كنید كه در این سنین بهتر است از ضدآفتاب هایی استفاده كنید كه علاوه برداشتن SPF بالاتر از 15 و محافظت علیه اشعه های UVA و UVB حاوی آنتی اكسیدان هایی مانند چای سبز و سفید، ویتامین C و. . . باشند. همچنین كرم ضد آفتاب را به قسمتی از گردن و دست ها كه نور خورشید به آن می خورد هم بزنید.

در سن 30 سالگی چگونه آرایش کنیم ؟

- وقتی لوازم آرایش می خرید، خیلی مهم است كه به جز پیدا كردن لوازم آرایش و فكر كردن به ظاهری كه می خواهید داشته باشید، به فكر محافظت از پوست و تغذیه كردن آن هم باشید. هنگام خرید كرم پودر، ماركی را انتخاب كنید كه دارای SPF هم باشد تا حتی زمانی كه ضدآفتاب نمی زنید، یك لایه محافظ روی پوست شما باشد.

در 30 سالگی چه آرایشی داشته باشیم؟ +تصاویر

- وقتی به سن 30سالگی می رسید، شاید احساس كنید لب های تان برجستگی سابق را ندارد و بد نیست از رژ لب هایی استفاده كنید كه خاصیت برجسته سازی دارند. رنگ های توصیه شده برای سن شما در طیف روشن مثل صورتی، كرم یا گلبهی با قابلیت پوشانندگی بهتر است.

در 30 سالگی چه آرایشی داشته باشیم؟ +تصاویر

- برای آرایش چشم در طول روز از رنگ های خنثی مثل صورتی یا كرم استفاده كنید؛ مگر اینكه بخواهید آرایش غلیظ تری داشته باشید، در این صورت از رنگ های تند و شبرنگ استفاده نكنید. فراموش نكنید رنگ روشن و ملایم را روی پلك بزنید و سایه تیره تر از همان تناژ رنگ را برای گوشه خارجی استفاده كنید. در آخر می توانید با یك سایه تیره تر رنگ زیر مژه های پایین را تیره كنید تا چشم حالت خود را از دست ندهد.

در 30 سالگی چه آرایشی داشته باشیم؟ +تصاویر

- گونه های تان را با یك رژگونه قهوه ای ملایم جلوه دهید تا صورت تان از حالت مصنوعی خارج نشود. تیره كردن گونه ها سن را زیادتر نشان می دهد.

در 30 سالگی چه آرایشی داشته باشیم؟ +تصاویر

- مطمئن باشید در این سن هنوز ابروهای تان نریخته است ولی اگر می خواهید ابروهایی زیباتر داشته باشید با یك مداد كمرنگ قهوه ای به آنها حالت دهید ولی مواظب باشید از حالت طبیعی خارج نشود.

در 30 سالگی چه آرایشی داشته باشیم؟ +تصاویر

مطلب مرتبط:

در 20 سالگی چه آرایشی داشته باشیم؟ +تصاویر

منبع: مجله سیب سبز

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه