آرایش صورت باید متناسب با سن تان تغییر کند. آرایشی که برای سن 20 سالگی روی صورت تان انجام می دادید باید با آرایش 30 سالگی تان تفاوت بسیاری داشته باشد. با ما همراه شوید و بیاموزید که چگونه باید متناسب با سن مان آرایش کنیم. دانستن این نکات چه در مراقبت از پوست و چه در آرایش، راز حفظ زیبایی شما تا سال های سال است. در 20 سالگی چگونه از پوست مان محافظت کنیم؟. در سن 20 سالگی، اگر از پوستی نرمال برخوردارید، فقط کافی است پیش از خواب آن را بشویید. اگر جزو کسانی هستید که دارای پوستی چرب هستند از ش ...


در 20 سالگی چه آرایشی داشته باشیم؟ +تصاویر

آرایش صورت باید متناسب با سن تان تغییر کند. آرایشی که برای سن 20 سالگی روی صورت تان انجام می دادید باید با آرایش 30 سالگی تان تفاوت بسیاری داشته باشد. با ما همراه شوید و بیاموزید که چگونه باید متناسب با سن مان آرایش کنیم. دانستن این نكات چه در مراقبت از پوست و چه در آرایش، راز حفظ زیبایی شما تا سال های سال است.

در 20 سالگی چگونه از پوست مان محافظت کنیم؟

در 20 سالگی چه آرایشی داشته باشیم؟ +تصاویر

در سن 20 سالگی، اگر از پوستی نرمال برخوردارید، فقط كافی است پیش از خواب آن را بشویید. اگر جزو كسانی هستید كه دارای پوستی چرب هستند از شوینده هایی كه شبیه ژل است استفاده كنید و اگر پوستی خشك دارید از محصولاتی كه حاوی شیر هستند.

همیشه و در همه حال از ضد آفتاب استفاده كنید ولی مهم نیست چه برندی؛ فقط مطمئن باشید از SPF 15 یا 20 برخوردار است و از پوست شما در برابر UVA و UVB محافظت می كند. ضدآفتاب را به تمام سطح پوست خود (صورت و گردن) بمالید.

از یك مایع مرطوب كننده یا یك مرطوب كننده فاقد چربی استفاده كنید. بسیاری از متخصصان پوست توصیه می كنند از كرم های حاوی رتینوئیدهای مشتق از ویتامین A استفاده كنید. این محصولات بهترین داروهای ممكن برای كاستن خطوط ظریف و چین و چروك های پوستی، تحریك كلاژن و درمان جوش های پوستی هستند.

در سن 20 سالگی چگونه آرایش کنیم؟

- در این سن كه پوست آماده جوش زدن است از پنكیك و كرم پودر چرب استفاده نكنید زیرا باعث ایجاد جوش و آكنه می شود. برای اینكه به پوست تان رنگ و لعابی بدهید، بهتر است از پنكیكی سبك به رنگ پوست استفاده كنید.

در 20 سالگی چه آرایشی داشته باشیم؟ +تصاویر

- اگر می خواهید به چشمان تان حالت دهید بدون اینكه آرایش زیادی داشته باشید، بهتر است روی ابروهای تان حساب كنید. می توانید به ابروهای تان با مدادی قهوه ای حالتی دخترانه و ساده بدهید تا زیبایی چشمان تان دو برابر شود.

در 20 سالگی چه آرایشی داشته باشیم؟ +تصاویر

- برای حالت دادن به چشمان تان می توانید یك آرایش ملیح دخترانه داشته باشید. برای این كار از سایه های ملایم برای روی پلك و از سایه كمی تیره تر برای گوشه های چشم استفاده كنید. ولی همیشه یادتان باشد سایه چشم را در هر حالتی محو كنید تا كمتر خودش را نشان دهد و حالت طبیعی تر پیدا كند.

در 20 سالگی چه آرایشی داشته باشیم؟ +تصاویر

- به گونه های تان با رژگونه صورتی ملایم جلوه دهید تا صورت تان حالت دخترانه را از دست ندهد.

در 20 سالگی چه آرایشی داشته باشیم؟ +تصاویر

- یك رژلب صورتی یا كالباسی بسیار ملایم می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد؛ یادتان باشد هر قدر آرایش ملایم تری داشته باشید، چهره دخترانه تر و زیباتری خواهید داشت.

در 20 سالگی چه آرایشی داشته باشیم؟ +تصاویر

منبع: مجله سیب سبز

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه