دوست دارید بدانید این خانم‌ها با چه محصول آرایشی و بهداشتی سالم و زیبا می‌شوند ؟

برترین مجله اینترنتی ایران
مجله زندگی ایده آل - شقایق جعفری: سالم و پرانرژی که باشید، زیبا هم به نظر می‌رسید. می‌توانید مصداق این قضیه را در افراد زیادی ببینید؛ مثلا برخی از هنرمندان که با دیدن آنها فکر می‌کنید میلیون‌ها پول برای زیبایی و جوان ماندن‌شان خرج کرده‌اند اما همیشه اینطور نیست؛ آنها راز سلامت و جوان ماندشان را در مراقبت و پیشگیری می‌دانند. اگر می‌خواهید از راز زیبایی هنرمندان مورد علاقه‌تان با خبر شوید، در این شماره هم سراغ کیف آرایشی چهره‌ها رفته‌ایم تا ببینیم چه محصولاتی به جوان و شاداب ماندن آنها کمک کرده است.

به زیبایی چشم‌های شرقی

زیبا بروفه

در کیف آرایش «زیبا بروفه» چه خبره؟

لوازم آرایشی که در گذشته رواج داشت فقط برای بزک کردن و زیبایی نبود. در قدیم محصولاتی بود که مواد اولیه درست کردن آنها همگی طبیعی و مفید بودند؛ حتی برخی از آنها جنبه دارویی هم داشتند. مثلا خود من به خاطر می‌آورم که مادر بزرگم بخورهای گیاهی از سبزی‌های مختلف را برای طراوت و مراقبت از پوستش استفاده می‌کرد یا همیشه سرمه به چشم داشت و معتقد بود برای تقویت مژه‌ها بهترین دارو است. بعد از سال‌ها من هم استفاده از سرمه‌های طبیعی برای زیبایی چشم‌ها را از مادربزرگم به ارث برده‌ام.

در کیف آرایش «زیبا بروفه» چه خبره؟

این روش نه تنها کار چند مداد و خط چشم شیمیایی را برای شما انجام می‌دهد بلکه همزمان مژه‌های شما را تقویت می‌کند و اجازه وارد شدن کمترین آسیبی را به چشم‌ها نمی‌دهد. سرمه چشمی که همیشه همراه من است، در ترکیبات خود مواد طبیعی مانند روغن بادام و ویتامین «E» دارد که ضمن مراقبت از چشم‌ها زیبایی آن را دو چندان می‌کند. از طرفی کسانی که به آرایش‌های دودی علاقه دارند، می‌توانند این سرمه را با بافت نرمی که دارد، در ‌مهمانی‌ها استفاده کنند.


پوستم را خوشحال کردم

رزیتا غفاری

در کیف آرایش «زیبا بروفه» چه خبره؟

مهم‌ترین فاکتوری که زیبایی پوست را تکمیل می‌کند، طراوت و شادابی آن است. طراوتی که علاوه بر تغذیه مناسب نیاز به مراقبت روزانه ما دارد. این روزها با وجود هزار و یک‌جور عوامل خارجی مانند آلودگی، اشعه‌های مضر آفتاب و... واقعا نمی‌‌توان پوست را به حال خودش رها کرد. البته اگر دروغ نگویم من هم در سال‌های ابتدایی جوانی سهل‌انگاری‌های زیادی می‌کردم اما بعد از مدتی که پوستم خشک و آسیب‌پذیر شد، متوجه اهمیت نگهداری از پوستم شدم. پوست صورت به ویژه پوست اطراف چشم‌هایم خشک و بی‌حال شده بود که بعد از مدتی با مراجعه به متخصص متوجه شدم از مطالعه و خستگی چشم‌هایم به این شکل در آمده است.

در کیف آرایش «زیبا بروفه» چه خبره؟

در همین مدت مصرف سرم دور چشمی را آغاز کردم که اثر فوری در رفع خستگی و گرفتگی پوست اطراف چشم داشت و شادابی را به سرعت به پوست‌تان باز می‌گرداند. این سرم از ترکیبات کمپلکس گیاهانی مانند برگ بلوط، بادام گرمسیری، عصاره عسل و نوعی قارچ که تاثیری شبه بوتاکس دارد، تشکیل شده است که باعث باز شدن چروک‌ها و آبرسانی به سلول‌های پوست دور چشم می‌شود. این سرم تاثیر بسیار خوبی دارد به این شرط که تا مدتی مرتب از آن استفاده کنید.


تزریق طراوت به پوست

فقیهه سلطانی

در کیف آرایش «زیبا بروفه» چه خبره؟

شاید تا همین چند سال پیش ما خانم‌ها آنقدر به فکر رسیدگی به سر و صورت و زیبایی نبودیم اما امروز که همه چیز تغییر کرده بهتر است ما خانم‌ها بیش از گذشته به فکر روش‌های جوان‌سازی و مراقبت از پوست و مو باشیم. البته این موضوع درباره من و همکارانم که احتیاج به مراقبت‌های بیشتری از چهره‌مان داریم، به مراتب اهمیت بیشتری دارد. اگر بخواهم بگویم من مراقبت‌های عجیب و غریبی از پوستم می‌کنم یا گران قیمت‌ترین لوازم آرایشی و بهداشتی را استفاده می‌کنم، دروغ محض است اما همیشه یکسری اصول و باید و نباید برای خودم دارم.

در کیف آرایش «زیبا بروفه» چه خبره؟

مثلا استفاده از مرطوب‌کننده و ضد آفتاب برایم اهمیت زیادی دارد و تا جایی که می‌توانم آب می‌نوشم تا پوستم رطوبت و شفافیت خودش را حفظ کند. یکی دیگر از محصولاتی که تقریبا همیشه همراه من است، ژل لایه‌بردار پوست است و اهمیت آن به این دلیل است که به سرعت سلول‌های مرده و آلودگی‌های سطح پوست را پاک می‌کند و طراوت خاصی به آن می‌دهد. این ژل برای خانم‌هایی که ساعت‌های زیادی بیرون از خانه کار می‌کنند، بسیار مفید است.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه