سرم آنتي شوت ايوروشه از اين سرم مي‌توان براي مبارزه با انواع ريزش مو استفاده کرد. در تهيه اين محصول از ترکيبات ضروري و مهمي که براي رشد، محافظت و سلامت موها مورد نيازند، استفاده شده است. ويتامين‌هاي گروه B، ويتامين PP، عصاره لوبياي سفيد، عصاره Swertia، املاح معدني نظير کلسيم و پتاسيم و زينک از جمله اين ترکيبات‌اند.

سرم آنتي شوت ايوروشه

از اين سرم مي‌توان براي مبارزه با انواع ريزش مو استفاده کرد. در تهيه اين محصول از ترکيبات ضروري و مهمي که براي رشد، محافظت و سلامت موها مورد نيازند، استفاده شده است. ويتامين‌هاي گروه B، ويتامين PP، عصاره لوبياي سفيد، عصاره Swertia، املاح معدني نظير کلسيم و پتاسيم و زينک از جمله اين ترکيبات‌اند.

شامپو آنتي‌شوت ايوروشه:

از اين شامپو در کنار سرم آنتي‌شوت به‌عنوان يک شوينده مناسب که حاوي ترکيبات ضروري است و تمامي احتياجات ساقه مو را حين شستشو مي‌تواند تامين کند، استفاده مي‌شود. ترکيبات این شامپو همانند سرم آن است و می‌توانید از این شامپو در کنا�� سرم هفته‌ای 3 بار استفاده کنید.

شامپو ضدشوره کليمبازول 150 هگور

این شامپو درمانی برای شوره‌هاي شديد است.حاوی 5/1 درصد کليمبازول و اسيد لاکتيک است. پس از کامل شدن درمان از شامپو کليمبازول 50 به‌عنوان درمان نگهدارنده استفاده کنید. شوره و خارش پوست سر را کاملا برطرف کرده و موها را نرم و درخشان می‌کند.


شامپوضدشوره کليمبازول 50هگور

درمان شوره‌هاي خفيف و درمان نگهدارنده پس از درمان حاد این شامپو حاوی 5/0 درصد کليمبازول (که ترکیب ضد قارچ، ضدشوره و اسيد لاکتيک) است و با آن شوره سر کاملا برطرف شده، موها نرم و درخشان مي‌شوند و به آساني مي‌توان آن را آرايش کرد.

کرم ضدترک بدن اسپا ايوروشه

این کرم جهت پيشگيري از ظهور ترک‌ها و از بين بردن ترک‌هاي صورتي، بنفش و قرمز پيشنهاد مي‌شود. این کرم از ترکیبات تغذیه‌کننده مثل کره کاريته، ويتامين E گياهي، روغن هسته انگور، روغن سويا و روغن آفتابگردان و رطوبت‌رسان مثل عصاره افرا و ترکیبات بازسازی‌کننده مثل سيليسيوم و ويتامين E گياهي تشکیل شده است.

کرم لانگ وي سلولار گینو 

مرطوب‌کننده و بازگرداننده جواني

اين کرم با داشتن 56 عنصر ضروري فعال، موثر در حيات سلولي و مورد نياز نوسازي و افزايش طول حيات سلول‌ها، پوست را جوان مي‌کند.
ترکيب 56 عنصر ضروري فعال و موثر در حيات سلولي حتي در بخش سوختگي بيمارستان‌ها براي ترميم بافت سوخته بکار برده مي‌شود.

کرم لانگ وي دور چشم گینو

قوام دهنده، ضدچروک و بر طرف‌کننده کبودي و پف دور چشم است و با توليد سلول‌هاي جوان، چين و چروک دور چشم و پلک‌ها را از بين مي‌برد. به سلول ها جواني ‌بخشیده، پلک‌ها را صاف کرده و آثار خستگي پلک ها را از بين مي‌برد. پف دور چشم ها و کبودي آنها را نیز کاهش مي‌دهد.

کرم لانگ وي دست گینو 

جوان کننده، ضدلک و نرم‌کننده دست‌ها

اين کرم با اثر بر فعاليت‌هاي سلولي، پوست دست ها را جوان کرده و اثر ضدلک و ضدچروک نيز دارد. به پوست دست‌ها هم لطافت و نرمي مي‌بخشد. همچنین حاوي ويتامين B5 است که ناخن‌ها را محکم می‌کند.

کرم دور چشم درمدن 

کرم دور چشم روز، ضدچروک، ضد لک و ضد کبودي با SPF50 +

اين کرم داراي پنج عملکرد زیراست: ضدچروک، ضد تيرگي و کبودي، ضدلک و مرطوب‌کننده.
حاوی اسید هیالورونیک، ویتامین ث و اسید دی اوئیک است.

کرم روز ضد چروک و ضد لک درمدن

این کرم مناسب پوست‌هاي نرمال و چرب بوده و خواص محافظت در برابر اشعه آفتاب، ضدچروکی و آبرسانی قوي را با هم ارائه مي‌دهد. 
حاوی اسید هیالورونیک، اسید آزلائیک و اسید دی اوئیک است.

محلول نیل شیلد ماوالا

استحکام بخش و محافظ ناخن ها

اين محصول، شامل دو محلول است. محلول اول يک صفحه مشبک مستحکم را روي صفحه ناخن ايجاد کرده و محلول دوم اين صفحه مشبک را صاف و يکدست مي‌کند. ابتدا محلول شماره يک را به کار برده و پس از خشک شدن و ايجاد حالت مشبک، از محلول شماره دو استفاده کنيد . 

ژل کرم ترمیم‌کننده موهای شکننده و ضد موخورهSOS

این ژل خشکي بيش از حد موها را که موجب شکنندگي و آسيب‌ديدگي آنها مي‌شود و اصطلاحاً به آن موخوره مي‌گويند را از بین می‌برد. نوک موها را بلافاصله نرم کرده و به تدريج فيبر موها را بازسازي می‌کند .پس از شستشوي سر مقداري از ژل را روي موهاي نم‌دار يا خشک پخش کنيد.

شامپو تقويت کننده کراتين هگور

استحکام‌بخش و حجم‌دهنده موهاي ضعيف، نرم و بي‌حالت، شکننده و آسيب‌ديده و حاوی 5/0 درصد عصاره کراتين است و ريشه و ساقه موها را تقويت می‌کند و باعث درخشش موها شده و حالت دادن و آرايش آن را تسهيل مي‌کند.

شامپو متعادل‌کننده رزماری هگور

این شامپو برای موهای نرمال مناسب بوده و حاوی 8/0 درصد عصاره رزماری است. باعث تحريک فوليکول هاي مو و افزايش رشد چشمگير موها شده، فرآيند ريزش و خاکستري شدن موها را کند می‌کند. در نتيجه موها نرم و درخشان شده و آرايش دادن آنها آسان مي‌شود.

محلول تقويت مژه ماوالا

اين محلول موجب افزايش رشد و استحکام، افزايش سرعت رشد، طول و ضخامت مژه‌ها می‌شود. هرشب با فرچه مخصوص از محل رويش مژه استفاده کنید. اين محلول براي تقويت ابرو نيز موثر است.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه