می‌خواهید برنزه كنید؟ اما تردید دارید كدام راه بهتر است. پس اگر تصمیم گرفته‌اید رنگ پوست‌تان را تغییر بدهید، بهتر است سراغ سولاریوم و آفتاب گرفتن‌های طولانی نروید و برای استفاده از محصولاتی كه معرفی می‌كنیم كمی تحقیق كنید.

برترین مجله اینترنتی ایران
مجله سیب سبز - شقایق جعفری: می‌خواهید برنزه کنید؟ اما تردید دارید کدام راه بهتر است. مهم این است که هر قدر به روش‌های دیگر برای برنزه کردن رنگ پوست‌تان علاقه داشته باشید به گفته متخصصان پوست هیچکدام بی‌ضرر‌تر و بهتر از استفاده از لوسیون، ژل و اسپری‌های اتو برنز نیست. پس اگر تصمیم گرفته‌اید رنگ پوست‌تان را تغییر بدهید، بهتر است سراغ سولاریوم و آفتاب گرفتن‌های طولانی نروید و برای استفاده از محصولاتی که معرفی می‌کنیم کمی تحقیق کنید. این محصولات بدون کمترین آسیب پوست شما را به رنگ دلخواه‌تان در می‌آورد. دکتر شهلا نهایی، با راهنمایی صبا تیمورزاده، کارشناس زیبایی شما را در انتخاب محصول مناسب پوست‌تان راهنمایی می‌کنند.                                                           

به پوست‌تان رنگ بزنید

افرادی که پوست‌های سفید و روشن دارند معمولا برای گرفتن آفتاب و تغییر رنگ پوست خود مردد هستند. چرا که خوابیدن طولانی مدت زیر نور آفتاب پوست آنها را قرمز و به اصطلاح آفتاب‌سوخته می‌کند. پس اگر شما هم به همین دلیل از تغییر رنگ پوست‌تان منصرف شده‌اید نگران نباشید، چون ژل اتوبرنز استادرم(ESTHEDERM  )ضمن تغییر رنگ پوست به رنگ دلخواه‌تان، محافظت بسیار زیاد پوست در برابر آفتاب را تضمین می‌کند.

طلایی‌تر از آفـتاب

این ژل بلافاصله بعد از مصرف جذب پوست می‌شود و رنگ برنزه‌ای با دوام و یکدست از خود به جا می‌گذارد. برنزه کننده استادرم در هر فصلی از سال فقط در دو ساعت به صورت معجزه‌آسایی پوست شما را برنزه می‌کند و با خاصیت مرطوب کنندگی بالا تجربه‌ای رویایی را برای شما رقم خواهد زد. این محصول بدون نیاز به آفتاب، هر نوع پوست حتی پوست‌های خشک را به تدریج به رنگ برنزه تغییر می‌دهد.

ژل را به صورت یکدست روی پوست خشک خود استفاده کنید.

حدود قیمت: 137 هزار تومان


رنگ آفتاب بگیرید

مهم‌ترین نکته‌ای که باید در انتخاب یک اتوبرنز خوب و مناسب به آن توجه داشته باشید ماندگاری آن روی پوست شماست. نیمی از برنزه‌کننده‌های بازار بی‌کیفیت هستند و بعد از دو تا سه ساعت دیگر اثری از آنها نمی‌بینید. اما ژل کرم‌های اتوبرنزی مانند نچرال گلو دیور( Dior )از آن دسته محصولاتی است که نمی‌گذارد رنگ به دست آمده بعد از مصرف محتویات کرم به این راحتی‌ها از روی پوست شما محو شود.

طلایی‌تر از آفـتاب

این محصول نسبت به دیگر محصولات به دلیل کیفیت و ماندگاری بالاتر قیمت نسبتا بیشتری دارد. پس اگر دنبال نتیجه عالی از یک برنزه‌کننده هستید قیمت بالای آن را فراموش کنید. این ژل کرم بدون نیاز به آفتاب پوست شما را به رنگ برنزه درخشان و طبیعی درمی‎آورد و از پوست حساس شما در برابر رادیکال‌های آزاد محافظت می‌کند. از همه مهم‌تر اینکه رنگ‌دهی این محصول در کمتر از یک ساعت طول می‌کشد.

ژل را روی پوست تمیز خود به صورت یکدست ماساژ بدهید تا به راحتی جذب پوست شود.

حدود قیمت: 180 هزار تومان


جایگزین‌هایی برای سولاریوم

اگر قرار است استفاده از محصولات برنزه‌کننده را جایگزین حمام آفتاب یا سولاریوم‌های پرخطر کنید باید به دنبال محصولاتی بروید که طبیعی‌ترین رنگ را به پوست شما منتقل کنند؛ یعنی درست مانند پوست طبیعی یکرنگ، درخشان و طبیعی به نظر برسد. در این قسمت با معرفی یکی از طبیعی‌ترین برنزه‌کننده‌های بازار شما را در کمترین زمان به آرزوی‌تان می‌رسانیم.

طلایی‌تر از آفـتاب

 ژل کرم برنزه‌کننده گینو(GUINOT )فلوئیدی برنزه‌کننده است که با تاثیری بسیار سریع پوست شما را در کمترین زمان می‌پوشاند و باعث جذب رطوبت سلول‌های سطح پوست می‌شود. ساختار خنک و سبک این برنزه کننده به راحتی روی سطح پوست پخش می‌شود و بدون نیاز به آفتاب پوست شما را به اندازه دلخواه‌تان تیره و درخشان می‌کند. طبیعی بودن رنگ این محصول روی پوست آن را به یکی از پرطرفدارترین برنزه کننده‌ها تبدیل کرده است.

کرم را به پوست تمیز بدن بمالید و استفاده از کرم را هر سه روز یک بار تکرار کنید.

حدود قیمت: 80 هزار تومان


با آووکادو رنگ بگیرید

شاید بعضی از شما به دلیل عارضه‌های پوستی و مشکلاتی مانند اگزما سال‌هاست که حسرت حمام آفتاب و تغییر رنگ پوست به دل‌ مانده است، اما ما به شما می‌گوییم نگران نباشید تا زمانی که روش‌های بهتری برای رسیدن به آرزوهای نسبتا کوچک شما هست ناامیدی معنایی ندارد. راه‌هایی مانند استفاده از لوسیون اتوبرنز و براق پیز بویین(PIZ BUIN)  با خاصیت نرم و مرطوب‌کنندگی بسیار قوی رنگی برنزه، یکنواخت و طبیعی را به پوست‌تان‌می‌بخشد.

طلایی‌تر از آفـتاب

این محصول حاوی روغن آووکادو و ویتامین E است که برای هر نوع پوستی مناسب است و با تامین اسید‌های چرب روی پوست مانع آسیب رسیدن به بافت آن می‌شود. درخشندگی این رنگ روی پوست ماندگار است و ردی از خود روی لباس باقی نمی‌گذارد. این محصول ویتامینه رطوبت رسانی پوست شما را در مدت مصرف به بالاترین میزان خود می‌رساند؛ پس نگران خشکی پوست‌تان هم نباشید.

لوسیون را  روی سطح پوست به‌طور یکنواخت پخش کنید و بعد از چند دقیقه لباس بپوشید.

حدود قیمت: 70 هزار تومان


با عصاره گیاهان برنزه شوید

از آنجاکه پوست هر کس حساس‌ترین و مهم‌ترین رکن زیبایی او است، پس بیشتر از هر چیزی نیاز به مراقبت دارد. اگر قرار است تغییری در رنگ و ظاهر آن ایجاد کنیم بهتر است این تغییر با کمک بهترین عصاره‌های طبیعی گیاهان باشد. اسپری برنزه کننده گارنیر(Garnier) با ترکیبی از عصاره زردآلو و دیگر گیاهان، پوست صورت شما را در کمتر از یک ساعت به صورت کاملا یکنواخت برنزه می‌کند.

طلایی‌تر از آفـتاب

رنگ برنزه حاصل از این اسپری بسیار ماندگار است و تحت هیچ شرایطی حتی حمام رفتن، پوست، تکه تکه یا چندرنگ نمی‌شود. این اسپری بدون نارنجی کردن رنگ پوست، آن را به شکلی کاملا یکدست خوشرنگ و تیره می‌کند. اگر با یک بار استفاده  روی پوست به رنگ دلخواه خود نرسیدید تا رسیدن به تیرگی مورد نظرتان اسپری کردن این محصول را یک روز درمیان ادامه دهید.

بعد از تمیز کردن پوست اتوبرنز گارنیر را روی صورت یا بدن خود اسپری کنید.

حدود قیمت: 55 هزار تومان


به رنگ آفتاب

بدترین اتفاقی که بعد از ساعت‌ها آفتاب گرفتن یا چند بار استفاده از سولاریوم برای پوست شما می‌افتد، خشکی و پیری زودرس آن است. بنابراین مصرف اتوبرنزهایی که پوست را از عمق آبرسانی و محافظت می‌کند از هر چیزی برای افراد با پوست حساس و روشن مهم‌تر است. محصولاتی مانند کرم اتوبرنز کلارنس (Clarins)ضمن محافظت از پوست تمام بدن در مقابل اشعه‌های مضر آفتاب رنگ برنزه کاملا طبیعی به پوست شما می‌دهد.

طلایی‌تر از آفـتاب

این محصول حاوی عصاره گل آفتابگردان و گل ابریشم برای تسکین بخشیدن و احیا  کردن پوست، عصاره هندوانه و کره درخت شی برای عنوان تغذیه کردن و تجدید حیات سلولی و عصاره گلرنگ برای افزایش رنگ برنزه طبیعی و محرک فرآیند برنزه شدن است. پس تمام این ویژگی‌ها یک جا جمع شده تا شما را به رنگ دلخواه‌تان برساند و ظاهر طلایی و زیبایی به پوست شما ببخشد.

کرم کلارنس را به صورت یکدست روی پوست خود ماساژ بدهید و بعد از چند دقیقه لباس‌تان را بپوشید.

حدود قیمت: 120 هزار تومان
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه