شاید تا امروز بهترین راه‌حل برای برنزه شدن پوست‌تان آفتاب بوده است، اما شما با كرم‌های آرایشی هم می‌توانید خود را برنزه نشان دهید؛ اتوبرنزها تاثیر زیادی روی رنگ پوست‌تان دارند و شما را تیر‌ه‌تر نشان می‌دهند.

برترین مجله اینترنتی ایران
مجله زندگی ایده آل: شاید تا امروز بهترین راه‌حل برای برنزه شدن پوست‌تان آفتاب بوده است، اما شما با کرم‌های آرایشی هم می‌توانید خود را برنزه نشان دهید؛ اتوبرنزها تاثیر زیادی روی رنگ پوست‌تان دارند و شما را تیر‌ه‌تر نشان می‌دهند. در این مطلب بهترین اتوبرنزها را به شما معرفی می‌کنیم تا با این برنزه‌کننده‌های کوچولو بیشتر آشنا شوید، شاید دیگر مجبور نباشید ساعت‌ها جلوی آفتاب باشید.

برنزه با درخشش

برنزه شوید اما نه با آفتاب

اتوبرنز دیور طرفداران زیادی بین جوانان دارد. این اتوبرنز با بافت نرم خود برای هر نوع پوستی مناسب است و حالت کرمی دارد که پس از استفاده پوششی مناسب ایجاد کرده و از پوست در مقابل آفتاب محافظت می‌کند. اتوبرنز دیور با رنگ قهوه‌ای مایل به زرد درخشان، پوست صورت شما را برنزه و براق می‌کند.


ذرات رنگین کمانی

برنزه شوید اما نه با آفتاب

کمپانی LOREAL در حوزه لوازم آرایش شرکت خوشنامی است و توانسته بازارهای جهانی را تسخیر کند. اتوبرنزهای این شرکت با بافت فومی در دو دقیقه پوست شما را برنزه و درخشان می‌کنند و ساعت‌ها پوست شما را مرطوب نگه می‌دارند. اتوبرنزهای اورآل دارای ذرات رنگین کمانی است که پوست شما را مثل ساتن می‌کند.


برای پوست‌های حساس

برنزه شوید اما نه با آفتاب

کسانی که پوست حساسی دارند، به خوبی می‌دانند که باید در انتخاب کرم حساسیت بیشتری نشان دهند تا باعث خراب شدن پوست نشود. در میان اتوبرنزهای خوب، اتوبرنز CLARINS را انتخاب کنید. با استفاده کمی از آن، پوستی طبیعی و برنزه خواهید داشت و پوست شما نرم می‌ماند.


با رایحه نارگیل و وانیل

برنزه شوید اما نه با آفتاب

 شرکت THALGO با اتوبرنزش غوغا کرده است. این اتوبرنز با بوی نارگیل و وانیل حس خوبی به شما می‌دهد و چهره‌ای طبیعی و برنزه بدون لک برای شما می‌سازد. اتوبرنز تالگو، پوست شما را طلایی کرده و با آلوئه‌ورایی که دارد از پوست شما در برابر آفتاب محافظت می‌کند. این اتوبرنز بدون روغن است و پوست را جوان نگه می‌دارد.


هویج تراپی کنید

برنزه شوید اما نه با آفتاب

اتوبرنز AVENE با رنگ قهوه‌ای مایل به زرد در میان جوانان به برنزه‌کننده‌ای رویایی شهرت دارد و بیشتر آرایشگران از این اتوبرنز برای برنزه کردن مشتریان خود استفاده می‌کنند. این اتوبرنز فاقد پارابن است و با روغن هویجی که در آن استفاده شده، رایحه‌ای خاص و دلپذیر به شما هدیه می‌دهد و باعث درخشش و خوش‌رنگ شدن پوست می‌شود. 


پوست‌تان را مرطوب کنید

برنزه شوید اما نه با آفتاب

این هم یک اتوبرنز ایده‌آل که رنگ آن بی‌نظیر است و می‌توانید پوست خود را بدون نیاز به آفتاب برنزه کنید. اتو برنز ARDENE با رنگدانه‌های شفاف و طبیعی دارای ماندگاری بسیار طولانی است و باعث برنزه شدن می‌شود. این نمونه حاوی بتاکاروتن، ویتامین E ، استات و مواد مرطوب‌کننده است.
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه