یکی از اعضای صورت که می تواند در زیبایی هرکسی تاثیرگذار باشد، لب هاست که به راحتی می توان با یک رژلب خوش رنگ چهره را از این رو به آن رو کرد. با نزدیک شدن به فصل پاییز شاید خیلی از خانم ها ندانند چه آرایشی مخصوص این فصل است. یکی از پیشنهادها برای فصل پاییز تغییر رنگ رژلب به قهوه ای است. اما این رژلب قهوه ای برای خود خانواده ای دارد که باید مطابق با رنگ پوست تان از آن استفاده کنید. ما در اینجا به شما می گوییم، کدام رنگ با پوست شما هماهنگی دارد. میان بژ و قهوه ای. معمولا رنگ قهوه ای روشن رژ ...


بهترین رژلب ها را داشته باشید +تصاویر

یكی از اعضای صورت كه می تواند در زیبایی هركسی تاثیرگذار باشد، لب هاست كه به راحتی می توان با یك رژلب خوش رنگ چهره را از این رو به آن رو كرد. با نزدیك شدن به فصل پاییز شاید خیلی از خانم ها ندانند چه آرایشی مخصوص این فصل است. یكی از پیشنهادها برای فصل پاییز تغییر رنگ رژلب به قهوه ای است. اما این رژلب قهوه ای برای خود خانواده ای دارد كه باید مطابق با رنگ پوست تان از آن استفاده كنید. ما در اینجا به شما می گوییم، كدام رنگ با پوست شما هماهنگی دارد.

میان بژ و قهوه ای

بهترین رژلب ها را داشته باشید +تصاویر

معمولا رنگ قهوه ای روشن رژلب از خانواده قهوه ای ها در پاییز به شما كمك می كند تا بیشتر به چشم بیایید؛ البته توصیه ما این است كه خانم هایی با پوست تیره از این رنگ استفاده نكنند چون پوست صورت شان را كدر نشان می دهد. وقتی این رژلب را می زنید مطمئن باشید با لبی صاف و بدون عیب و نقص مواجه می شوید. اگر دنبال این رنگ رژلب هستید به شما رژلب قهوه ای- بژ دیور را معرفی می كنیم. رژلب دیور حاوی كریستال دریایی برای افزایش لطافت و فرم بخشیدن به لب هاست.

ویتامین رسانی هم كنید

بهترین رژلب ها را داشته باشید +تصاویر

اگر پوستی تیره دارید به شما پیشنهاد می كنیم از این رژلب با رنگ قهوه ای تیره استفاده كنید. وجود قرمز در این قهوه ای به صورت شما جان می دهد. توصیه ما این است كه از رژلب مك كه حاوی ویتامین E و C است، استفاده كنید. این محصول نه تنها پوشش دهی كاملی دارد بلكه باعث مرطوب شدن لب های تان هم می شود.

رطوبت طبیعی

بهترین رژلب ها را داشته باشید +تصاویر

اگر پوست سفیدی دارید، دور رنگ قهوه ای سوخته را خط بكشید ولی این رنگ در فصل پاییز بین خانم های سبزه طرفداران زیادی دارد. اگر دنبال قهوه ای سوخته هستید، خودتان را خسته نكنید. ما به شما می گوییم كه برند نیكس این رنگ رژلب را دارد. همچنین اگر لب خشكی دارید و می خواهید آن را در پاییز مرطوب نگه دارید به شما رژلب نیكس را پیشنهاد می كنیم زیرا شامل دانه های بسیار ریزی است كه در تماس با لب رطوبتی طبیعی به آن می دهند. این رژلب یك محصول خوب برای صاف كردن لب هاست زیرا بافتی ابریشمی دارد.

مخمل با ماندگاری

بهترین رژلب ها را داشته باشید +تصاویر

سفیدپوست ها دست ها بالا! مطمئن باشید این رژلب با رنگ قهوه ای- صورتی در پاییز می درخشید. رژلب رولون با این رنگ محصولی متفاوت در بین همه رژلب های دنیاست كه به دلیل وجود عصاره طبیعی، ماندگاری طولانی دارد. این رژلب پوشش مخملی روی لب های شما به جا می گذارد و آنها را كاملا مرطوب و نرم نگه می دارد. رولون با نوآوری كه در رژلب خود ایجاد كرده موجب می شود ظاهری دیدنی و جذاب در پاییز داشته باشید.

منحصر به فرد شوید

بهترین رژلب ها را داشته باشید +تصاویر

ما بیشتر سعی بر این داریم تا به شما كمك كنیم لب هایی زیبا در پاییز داشته باشید. استفاده از رژلب اورآل این ویژگی را تاحدودی به لب های شما می بخشد. این رژلب معروف با بافت درخشان و ابریشمی اش مناسب برای پوست های گندمی و برنزه است. با زدن این رژلب وقتی به صورت خود نگاه می كنید غرق تماشای آنها می شوید. شما با این رژلب خوش رنگ می توانید حركتی منحصر به فرد روی لب های خود در پاییز انجام دهید.

رژلبی استثنایی برای سفیدپوست ها

بهترین رژلب ها را داشته باشید +تصاویر

اگر از این رژلب با رنگ قهوه ای ملایم در فصل پاییز استفاده كنید، ضرر نمی كنید. فقط یادتان باشد این رنگ برای پوست های تیره توصیه نمی شود. برای اینكه خانم ها به این رنگ دست پیدا كنند، شركت بیو رژلبی ساخته كه خانم ها شیفته اش می شوند. این رژلب خوش رنگ پاییزی حاوی اسیدهیالورونیك و عصاره جلبك قهوه ای است كه در خشكی پاییز رطوبت لب ها را تا 22 درصد افزایش می دهد و فاقد هرگونه لانونین و گلاتن است.

منبع: مجله زندگی ایده آل

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه