این روزها انتخاب یك خط چشم خوب چندان كار ساده‌ای نیست چون در مغازه‌های لوازم آرایشی مجموعه‌ای از برندهای مختلف حسابی شما را سرگردان می‌كنند اما حواس‌تان باشد كه باید خط چشمی را انتخاب كنید كه هم با چشم‌تان سازگاری داشته باشد و هم راحت باشد.

برترین مجله اینترنتی ایران
مجله زندگی ایده آل: این روزها انتخاب یك خط چشم خوب چندان كار ساده‌ای نیست چون در مغازه‌های لوازم آرایشی مجموعه‌ای از برندهای مختلف حسابی شما را سرگردان می‌كنند اما حواس‌تان باشد كه باید خط چشمی را انتخاب كنید كه هم با چشم‌تان سازگاری داشته باشد و هم راحت باشد. این شما و این هم خط‌چشم‌های مایع جدید بازار با برندهای مختلف.

خط‌چشمی با اسفنج دریایی

با بهترین خط‌چشم‌های موجود در بازار آشنا شوید

محصول جدید مك مناسب افرادی است كه حوصله زیادی برای خط چشم كشیدن ندارند. این خط چشم به دلیل برس منحصر به فردی كه از اسفنج دریایی ساخته شده، كشیدن خط چشم را برای شما آسان می‌كند. عصار‌ه‌های خوشبو در این محصول استفاده شده كه تا در آن را باز می‌كنید عطرش را احساس خواهید كرد. این محصول ماندگاری زیادی دارد و به سرعت خشك می‌شود.


با آرت دكو برازنده شوید

با بهترین خط‌چشم‌های موجود در بازار آشنا شوید

خط چشم مایع آرت دكو، یكی از جدیدترین خط چشم‌های موجود در بازار است كه حاوی تركیبات معدنی بوده و پوست پلك را تغذیه می‌كند. این محصول به دلیل بافت نرمی كه دارد به راحتی قابل استفاده است. خط چشم آرت دكو فاقد اسانس است و به همین دلیل برای چشم‌های حساس پیشنهاد می‌شود.


سیاهی را از بالای چشم دور كنید

با بهترین خط‌چشم‌های موجود در بازار آشنا شوید

خط چشم ایزادورا دارای اپلیكاتوری با نوك انعطاف‌پذیر و رنگدانه‌های فراوان برای كشیدن خط چشم نازك یا ضخیم است. این محصول ایزادورا با فرمولاسیونی كه دارد، در برابر آب مقاوم است و سریع روی پلك خشك می‌شود.


افسانه‌ای برای بالای چشم

با بهترین خط‌چشم‌های موجود در بازار آشنا شوید

خط چشم گاش به دلیل نوك فوق‌العاده ظریف طرفداران بسیاری دارد و به همین دلیل كشیدن خطی ظریف و پهن را برای شما امكان‌پذیر می‌‌کند. با زدن این خط‌چشم دیگر نگران حساسیت چشم‌ها نباشید، زیرا فاقد مواد معطر است.


نگران خیس شدن چشمان‌تان نباشید

با بهترین خط‌چشم‌های موجود در بازار آشنا شوید

خط چشم كوزه‌ای بورژوا حاوی ویتامین‌های E و C بوده و در فرمولاسیون این محصول از موم طبیعی استفاده شده است. خط چشم بورژوا به دلیل ماندگاری بالا  ضدتعریق و ضداشك است؛ پس نگران سیاه شدن چشمان‌تان نباشید.


خط چشمی با اپلیكاتور ویژه

با بهترین خط‌چشم‌های موجود در بازار آشنا شوید

خط چشم بی‌یو، امروزه طرفداران بسیاری پیدا كرده است. این خط چشم‌ها با اپلیكاتور ویژه در دو نوع معمولی و ضدآب در بازار موجود هستند. خط چشم بی‌یو با ماندگاری بالا، پوششی یكدست و مشكی پررنگ به چشمان شما می‌دهد. این محصول بی‌یو عاری از رایحه و پارابن است و پوست‌های حساس به راحتی می‌توانند از آن استفاده كنند.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه