اگر به دنبال حالت‌دهنده‌اي مناسب براي موهاي خود مي‌گرديد به محصولات بازار زيبايي اين مطلب نگاهي بيندازيد.

برترین مجله اینترنتی ایران
مجله سیب سبز - شقایق جعفری: از حمام که بیرون می‌آییم موها وز می‌شوند و شانه کردن، حالت دادن و صاف کردن‌شان کاری سخت و وقت‌گیر است؛ مثلا درست زمانی که هیچ‌وقتی برای حالت دادن به موها ندارید باید قید رفتن به ‌مهمانی را بزنید یا از یک ساعت قبل شروع به صاف یا فر کردن آنها با دستگاه‌های برقی کنید. اما این ماجرا راه‌حل بهتری هم دارد؛ اینکه شما به محض خارج شدن از حمام به سمت میز و آینه آرایشی‌تان بروید و برای حالت دادن به موها از یکی از محصولات آرایش مو استفاده کنید. اگر به دنبال حالت‌دهنده‌ای مناسب برای موهای خود می‌گردید به محصولات بازار زیبایی این مطلب نگاهی بیندازید.

گیاه لیندن و حالت مو

شانه زدن و شکل دادن به موها بعد از هر بار استحمام تنها زمانی راحت خواهد بود که با کمک محصولی نرم و مرطوب‌کننده گره‌های متعدد ایجاد شده روی موها را به‌سادگی بتوان باز کرد. تا زمانی که موها در هم پیچیده و گره‌خورده هستند، انعطاف نداشته و حالت نمی‌گیرند.

آرام‌بخش‌های ��و

پس اگر به آراستگی موهای خود بعد از هر بار حمام رفتن اهمیت زیادی می‌دهید می‌توانید با اسپری حالت‌دهنده و خوش‌عطر ایوروشه آنها را زیبا و خوش‌حالت بیارایید. این محصول با خواص آبرسان درختچه اروپایی لیندن به شکل ارگانیک تارهای موی شما را می‌پوشاند و بعد از آرایش و حالت دادن به موها حالت آنها را تا 24 ساعت حفظ می‌کند. به تایید متخصصان پوست و مو این اسپری خاصیت آرام‌بخشی و ضدالتهابی داشته و از پوست کف سر در برابر آلودگی‌های محیطی مراقبت می‌کند.

روش مصرف: محلول را روی موهای نیمه‌خشک و نمدار خود اسپری کنید و به آرامی ماساژ دهید و بعد از کمی خشک شدن آن را به شکل دلخواه‌تان حالت دهید.

حدود قیمت:32 هزار تومان


سرم فرفری‌ها

شاید یکی از سخت‌ترین کارها بعد  از شستن، حالت دادن موهای فر است. درست است که این مدل موها به خودی خود زیبا و خوش‌حالت هستند اما کار درست زمانی سخت می‌شود که شما تصمیم به تغییر حالت آن دارید. اما نگران نباشید در میان انبوه محصولات زیبایی، حالت‌دهنده‌هایی مخصوص موهای فر و مجعد هم وجود دارد که تغییرات دلخواه را روی موهای شما ایجاد می‌کند.

آرام‌بخش‌های مو

سرم حالت‌دهنده موهای فر Farmesi با کمک ترکیبات گیاهی خود موهای شما را از عمق بازسازی کرده و با حالت دادن طبیعی به موها خشکی آنها را از بین می‌برد. این سرم علاوه بر خاصیت حالت‌دهندگی باعث شفافیت، زیبایی و نرمی موهای آسیب‌دیده می‌شود و به گفته متخصصان بازار زیبایی حالت وز موها را گرفته و بستری مرطوب برای زیبایی و حالت آن فراهم می‌کند.

روش مصرف: این سرم مناسب برای انواع موها با جنس‌های مختلف است پس مقداری از آن را روی کف دست ریخته و روی موها به خوبی ماساژ و سپس حالت دهید.

حدود قیمت: 45 هزار تومان


انعطاف با آلوئه‌ورا

موهایی که بعد از مدت‌ها رنگ کردن  آسیب‌دیده و وز شده‌اند به سختی حالت دلخواه ما را به خود می‌گیرند پس بعد از استفاده از ماسک‌های تقویت‌کننده باید از روش‌هایی برای حالت دادن فوری به آنها استفاده کنید که علاوه بر خوش‌حالت کردن ‌شان، برای ساقه و پیاز مو مغذی باشند و کمترین آسیب را به آنها وارد کنند. از طرفی اسپری‌های حالت‌دهنده موجود در بازار حاوی الکل هستند که به‌راحتی موها را خشک و شکننده می‌کنند اما در این میان اسپری تقویت‌کننده و حالت‌دهنده مو Forever متفاوت است.

آرام‌بخش‌های مو

آب موجود در این محصول، رطوبت از دست رفته مو بر اثر تابش خورشید و خشکی آب و هوا را بازگردانده و عصاره آلوئه‌ورای موجود در آن انعطاف‌پذیری مو برای حالت گرفتن را به حداکثر رسانده و پروتئین‌های گیاهی محصول، تمام مواد مغذی مورد نیاز موهای شما را تامین می‌کند.

روش مصرف: اسپری را با حدود ۲۵ سانتی‌متر فاصله روی موهای خود بزنید. فرم دلخواه‌تان را به موها داده و اجازه دهید اسپری روی موها‌ی‌تان خشک شود.

حدود قیمت: 40 هزار تومان


ویتامینه و حالت دهنده

یکی از مشکلات رایج ما در استفاده از حالت‌دهنده‌هایی به شکل سرم، ژل و تافت سخت پاک و شسته شدن آنها از سطح موهاست. اگر ترکیبات سنگین حالت‌دهنده‌ها شما را آزار می‌دهد می‌توانید از محصولاتی با ساختاری سبک استفاده کنید.

آرام‌بخش‌های مو

اوسیس که محصولات پرتعدادی برای مراقبت و آراستن موها دارد با ارائه موس پرطرفداری نوید سریع‌ترین حالت‌دهنده را به خانم‌ها و آقایان داده که علاوه بر از بین بردن الکتریسته ساکن موها، با یک برس به‌راحتی از روی موها پاک می‌شود. این محصول که حاوی پرو ویتامین5 B و مجموعه‌ای از مواد طبیعی حالت‌دهنده و حجم‌دهنده است حالت‌پذیری موها را به حداکثر رسانده و رطوبت و درخشندگی آنها را تا ساعت‌ها حفظ می‌کند.

روش مصرف: بطری موس را تکان داده و مقداری از کف ایجاد شده آن را روی موهای نمدار بمالید و به شکل دلخواه حالت دهید.

حدود قیمت: 41 هزار تومان


حالت‌دهنده حرفه‌ای‌ها

سشوار کشیدن‌های طولانی و گاه روزانه برای حالت دادن، آسیب‌های زیادی به موها می‌رساند. حرارت سشوار مو را خشک می‌کند و بعد از مدتی همه ساقه‌های آن را می‌سوزاند پس بهتر است افرادی که موهای آسیب‌دیده دارند کمتر از حالت‌دهنده‌های برقی استفاده کنند و به جای آن سراغ محصولاتی بروند که علاوه بر حالت بخشیدن به موها از صدمه دیدن و ریزش آنها جلوگیری کند.

آرام‌بخش‌های مو
اسپری آبرسان و حجم‌دهنده فیتو بهترین انتخاب برای افرادی است که موهای آسیب‌دیده دارند چراکه این محصول با ترکیبات گیاهی از برگ رازیانه و بابونه از موهای شما در برابر سشوار کشیدن‌های مرتب مراقبت می‌کند. این اسپری که توسط آرایشگران حرفه‌ای هنرمندان استفاده می‌شود، دارای ۹۷ درصد فرمول طبیعی و گیاهی و بدون سیلیکون، سدیم کلراید و سولفات است و ساختار مو را کاملا بازسازی می‌کند.

روش مصرف: این محصول را روی ساقه و انتهای موی نمدار و البته تمیز اسپری کنید و موها را با برس یا هر وسیله حالت‌دهنده‌ای حالت دهید.

حدود قیمت: 62 هزار تومان


حجم‌دهنده 24 ساعته

شاید بدترین اتفاق برای خانم‌ها رفتن به ‌مهمانی‌های بدون برنامه‌ریزی است که هیچ زمانی برای مرتب کردن موها و آراستن خود ندارند. اما با کمی خلاقیت متوجه می‌شوید می‌توانید در همین زمان کم ،کارهای بزرگی انجام دهید. موس حالت‌دهنده پرطرفدار لورآل با ماندگاری بالا موهای شما را به زیباترین شکل ممکن می‌آراید.

آرام‌بخش‌های مو

به گفته متخصصان بازار زیبایی این محصول برای افرادی که موهای نازک و کم‌حجم‌تری دارند مناسب است چراکه بعد از هر بار حالت دادن، موها حجم زیادی به خود گرفته و جلوه‌ای براق و زیبا به خود می‌گیرند. این موس سبک است و بدون ایجاد چسبندگی و سنگینی حالت موهای شما را تا ساعت‌ها ثابت نگه می‌دارد.

روش مصرف: مقداری از موس را کف دست بریزید و روی موهای مرطوب بمالید. اگر می‌خواهید موهای پرحجم‌تری داشته باشید از ریشه تا نوک مو را موس زده و اجازه دهید موهای‌تان به حالت طبیعی خشک شوند.

حدود قیمت: 28 هزار تومان
نظرات بییندگان :

بهت��ین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه