چنانکه رنگ تاتو زیاد پررنگ نباشد می‌توانید با زدن رنگ روشن روی آن ابروها را تغییر رنگ دهید اما گاهی اوقات برای انجام این كار نیاز است چند بار از رنگ روشن استفاده كنید تا به نتیجه دلخواه برسید.

برترین مجله اینترنتی ایران
مجله زندگی ایده آل:

چگونه موهای وز را فر درشت بدهیم؟

موهای فر برعکس ظاهر پری که دارند موهای ضعیف و حساسی هستند؛ پس بهتر است قبل از انجام هر اقدامی با یک متخصص مشورت کنید و از میزان استحکام موها اطلاعات کافی به دست آورید؛ سپس دست به کار دلخواه بزنید. توصیه ما به افرادی که موی فر ریز دارند اما دوست دارند فر درشت را تجربه کنند، این است که از این کار صرف‌نظر کنند زیرا ممکن است مو آسیب ببیند و زیبایی طبیعی خود را از دست بدهد. به علاوه هرقدر این آسیب‌دیدگی بیشتر باشد مو بیشتر خرد می‌شود و ممکن است در راستای همین موضوع حالت شکنندگی  پیدا کند.

فوت و فن‌هایی كه ماهرترین آرایشگران از آن ب��خبرند

با بینی ورم‌کرده چه کنم؟

وقتی صورت پف یا ورم می‌کند بینی هم در این میان حسابی بزرگ می‌شود و نقش خود را در متورم به نظر رسیدن صورت به خوبی ایفا می‌کند؛ بنابراین اولین قدم‌ برای کمتر به نظر رسیدن ورم‌ها کوچک نشان دادن بینی است. برای این هدف با کرم پودری که از رنگ پوست خودتان تیره‌تر است دو طرف تیغه بینی را تا حدود یک سانت قبل از سوراخ بینی رنگ بزنید؛ البته حواس‌تان باشد که نباید رنگ تیره را روی تیغه بزنید چون در این صورت بینی حالتی بدشکل پیدا می‌کند. بعد از این مرحله، روی تیغه بینی را رنگ روشن بزنید تا تضاد بین رنگ تیره و روشن حالت بینی را زیباتر نشان دهد. اگر بینی‌تان بلند است زیر آن یعنی میان دو سوراخ بینی را هم تیره کنید.

آیا ابروی تاتو شده را می‌توان روشن کرد؟  

چنانکه رنگ تاتو زیاد پررنگ نباشد می‌توانید با زدن رنگ روشن روی آن ابروها را تغییر رنگ دهید اما گاهی اوقات برای انجام این کار نیاز است چند بار از رنگ روشن استفاده کنید تا به نتیجه دلخواه برسید. اگر رنگ تاتو خیلی پررنگ است، هیچ اقدامی جز پاک کردن کل تاتو و زدن دوباره به شما توصیه نمی‌شود و هر اقدامی غیر از این، بیهوده و بی‌نتیجه خواهد بود.

کرم پودر مناسب برای کبودی زیر چشم چیست؟

کبودی زیر چشم می‌تواند علل مختلفی مانند خستگی، کار زیاد، تنظیم نبودن ساعت خواب و تغذیه نامناسب داشته باشد. گاهی هم خون‌رسانی نامناسب به ناحیه چشم و سایر عوامل دیگر سبب بروز این مشکل می‌شوند. برای درمان قطعی باید به پزشک مراجعه کنید اما اگر می‌خواهید این مشکل را با آرایش برطرف کنید بهتر است، کرم پودری که زیر چشم می‌زنید، فقط یک درجه از رنگ کرم ‌پودرتان روشن‌تر باشد؛ در غیر این صورت پوست حالت غیرطبیعی پیدا می‌کند. به علاوه هنگام استفاده از سایه برای آرایش چشم بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که حالت چشم چگونه است؟ اگر چشم گود باشد از سایه روشن و اگر پف و برجسته باشد باید از سایه تیره برای پوشانندگی آن استفاده کنید تا چشم حالت بهتری به خود بگیرد.

بند انداز برقی یا وکس؟ کدام باعث جوش می‌شود؟

اگر تا به حال روش وکس را امتحان نکرده‌اید، قبل از وکس کامل، روی قسمت کوچکی از پوست امتحان کنید تا مطمئن شوید که با انداختن وکس دچار مشکل نمی‌شوید. در مورد بند انداز برقی باید بگوییم که با روش قدیمی بند انداختن تفاوت زیادی ندارد. اگر فردی به روش قدیمی، دچار جوش می‌شود بهتر است بداند که با این نوع دستگاه هم دچار مشکل خواهد شد. به علاوه اگر پوست حساسی دارید توصیه می‌کنیم از هیچ کدام از روش‌های نامبرده استفاده نشود زیرا باعث تشدید مشکل خواهد شد.

حتی زدن الکل یا کرم‌های مختلف برای این نوع پوست‌ها فقط می‌تواند 10درصد تاثیرگذار باشد. تنها راه باقیمانده برای رهایی از موهای صورت روش اصلاح با تیغ یا موبر است اما اگر موهای ضخیمی در این ناحیه دارید لیزر موهای زائد توسط متخصص پوست هم می‌تواند تاثیرگذار باشد.

فوت و فن‌هایی كه ماهرترین آرایشگران از آن باخبرند

برای تبدیل موهای قهوه‌ای به ماهاگونی چه کنیم ؟

برای به دست آوردن رنگ ماهاگونی نیازی به ترکیب چند رنگ نیست زیرا در طبقه‌بندی اکثر برندها ماهاگونی وجود دارد. به علاوه این کار امروزه نه مقرون به صرفه است و نه رنگ به دست آمده از مخلوط چند رنگ، به‌طور دقیق مشخص می‌شود؛ همچنین ریسک این کار بالاست و دردسرهای مخصوص به خود را دارد. به همین دلیل توصیه می‌شود از رنگ ماهاگونی آماده که نیاز به ترکیب با سایر رنگ‌ها ندارد، استفاده کنید.

به علاوه موی رنگ نشده قابلیت رنگ‌پذیری بالایی دارد؛ به خصوص اینکه رنگ ماهاگونی روی این نوع موها (موهای رنگ نشده) به خوبی جواب می‌دهد. این نکته را هم بدانید که اگر فردی نخواهد موهایش را بلوند کند بدون نیاز به دکلره و با کمک رنگ می‌تواند موهایش را تا سه درجه روشن کند.

چه کنیم تا الکتریسیته مو از بین برود؟

محصولات حجم‌دهنده و فیکساتورهای نگه دارنده می‌تواند برای این نوع از موها مناسب باشد. درضمن امروزه محصولات زیادی تولید شده‌اند که در برطرف کردن این مشکل می‌توانند تاثیرگذار باشند. یکی از آنها، شامپوهای کرمی حجم‌دهنده است که با ایجاد یک غلاف کرمی روی موی نازک باعث افزایش ضخامت آنها می‌شود.

از طرفی دیگر با پاک‌کنندگی نسبتا بالایی که دارند کثیفی و چربی را از روی مو و پوست برمی‌دارند تا حجم مو تنظیم شود و مو پرتر و حجیم‌تر به‌نظر برسد. علاوه بر تقویت مو برای جلوگیری از الکتریسیته شدن آنها می‌توان از محصولاتی مثل روغن‌های کریستال استفاده کرد؛ البته به میزانی که موها را چرب نکند. راه دیگر این است که بعد از هر بار شامپوکردن، از نرم‌کننده استفاده کنید و چه بهتر که نرم‌کننده‌ای با پایه سیلیکونی انتخاب کنید.
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه