اگر به موهای خود توجه و علاقه بسیار دارید ، پس باید نکاتی در مورد نگهداری از موهای خود بدانید تا موهای سالم و زبیایی داشته باشید.

اگر به موهای خود توجه و علاقه بسیار دارید ، پس باید نکاتی در مورد نگهداری از موهای خود بدانید تا موهای سالم و زبیایی داشته باشید.

www.takroj.ir 3000807 

 برای این که موهایی سالم و زیبا داشته باشید و حتی موهای صدمه دیده را به حالت اول در بیاورید از این روش‌ها میتوانید کمک بگیرید.

 

 1- موها احتیاج به رطوبت دارند به همین علت است که موهای صدمه دیده وز می‌کنند و حالت نمی‌گیرند پس همیشه از کاندیشنرهای خیلی خوب و قوی برای موهایتان استفاده کنید.

 

 2- استفاده از عسل برای ترمیم موهای صدمه دیده اثری معجزه آسا دارد همیشه بعد از شستن موها یک قاشق عسل را با کاندیشنر مخلوط کنید و موهایتان را با آن ماساژبدهید و بعد از چند دقیقه موهایتان را آب بکشید اگر حوصله این کار را ندارید از شامپو و کاندیشنرهایی که دارای عسل می‌باشند استفاده کنید.

 

 3- هر دو ماه یکبار حتمأ نوک موهایتان را کوتاه کنید تا موخوره‌ها از موهایتان جدا شوند و موهایتان سالم و زیباتر بنظر بیایند.

 4- از شامپو و کاندیشنرهایی که حاوی پروتئین هستند استفاده نکنید زیرا باعث خشکی بیش��ر موها میشوند.

 

 5- از روغن‌های طبیعی مثل روغن زیتون- روغن نارگیل- روغن بادام و یا روغن آواکادو برای چرب کردن موهایتان استفاده کنید قبل از رفتن به حمام موهایتان را با یکی از این روغن‌ها که بهتر است گرم شده باشد ولی نه داغ که خدای نکرده باعث سوختگی نشود موهایتان را خوب ماساژ بدهید و با کلاه پلاستیکی بپوشانید بعد از یک ساعت به حمام بروید و موهایتان را بشویید با این کار موها عمیقأ تغذیه میشوند.

 

 6- بعد از حمام کردن موهایتان را با حوله خشک نکنید زیرا همه چربی و مواد مفید که در کاندیشنر بوده توسط حوله از روی موها پاک میشود و باعث خشک شدن و وز کردن موها می‌گردد.

 

 7- برای شانه کردن موها همیشه از شانه‌های دنده درشت استفاده کنید و هیچ وقت از انگشت‌ها و یا شانه‌های دنده ریز برای مرتب کردن موهایتان استفاده نکنید.

www.takroj.ir 3000808

 

 8- همیشه از بهترین محصولات با بالاترین کیفیت برای موهایتان استفاده کنید زیرا محصولاتی که کیفیت پایین دارند نه تنها به سلامتی موها کمک نمی‌کنند بلکه به آنها بیشتر صدمه میزنند.

 

 9- همیشه سشوار را روی درجه پایین بگذارید و یا با باد سرد موهایتان را خشک کنید زیرا حرارت زیاد بزرگترین دشمن موها میباشد.

 

 

شما حال با رعایت این نکات ساده می‌توانید سلامت موهای خود را تضمین کنید.

 

 

آیا شما راه حل دیگری دارید؟؟؟

 

 

با تشکر از بانوان

 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه