با این ترفند و توصیه‌های با ریزش مو در فصل پاییز خداحافظی کنید ,اگر تصور می‌کنید موهای شما همیشه در این زمان از سال کم پشت تر به نظر می‌رسند نگران نباشید عقل خود را از دست نداده اید زیرا احساس شما درست است!

www.takroj.ir 300012471

پیشگیری از ریزش مو در پاییز

مطالعات نشان می‌دهند چرخه ریزش طبیعی موها در اواسط پاییز به اوج خود می‌رسد. اما راه حل چیست؟ می‌توانید تا رسیدن دوباره تابستان که چرخه رشد موها باردیگر به اوج می‌رسد با ترفندهایی زیرکانه موهای خود را پرپشت تر جلوه دهید!

 

حجم دادن به موها
می‌توانید از اسپری‌های حجم دهنده و حالت دهنده مو کمک بگیرید. یا با استفاده از سشوار موهای خود را به سمت بالا و در خلاف مسیر رویش طبیعی آنها پف و حالت دهید. بخصوص اگر ریشه موها را حجیم کنید و پوش دهید، موی شما ظاهر پر پشت تری پیدا خواهد کرد.

 

پیشنهاد تک رژ: همه آنچه که باید درباره سلامت موهایتان بدانید

 

موهای خود را در فیبر غرق کنید
اگر ریزش موی شما بیشتر از همیشه است می‌توانید از فیبرکراتینه مو استفاده کنید که سبب ضخیم تر شدن تارهای مو می‌شود. کراتینه کردن مو مشروط بر اینکه با مواد مرغوب و توسط شخص آموزش دیده انجام شود برای موها بسیار مناسب است.

 

موهایتان را کوتاه کنید
مدل موهای کوتاه هم ظاهر سالمتری به موها می‌دهند هم حجیم تر به نظر می‌رسند. زیرا تارهای کوتاه موی وزن کمتری دارند و بهتر در خلاف جهت رویش مو حالت خود را حفظ می‌کنند.

 

پیشنهاد تک رژ: ۱۰ روش درمان ریزش مو ناشی از افزایش سن در زنان

 

رنگ کردن موها
روتین ماهانه رنگ کردن موهای خود را فراموش نکنید زیرا رنگ سبب می‌شود لایه شاخی مو متورم و زمخت تر شود و قطر و حجم تارهای مو را افزایش می‌دهد.

 

تک رژ

با ریزش مو در پاییز خداحافظی کنید - تصویر 2
با ریزش مو در پاییز خداحافظی کنید - تصویر 3