بعضی چهره‌ها علاوه بر اینکه در بخش هنری و حرفه​اي زندگی‌شان موفق هستند به موفق بودن در سبک زندگی‌شان هم معروف شده‌اند. آنها باوجود داشتن سن بالا چهره‌ای شاداب و بدنی متناسب دارند.یکی از این چهره‌ها جنیفر انیستون، همسر سابق برد پیت است.

برترین مجله اینترنتی ایران
مجله سیب سبز: بعضی چهره‌ها علاوه بر اینکه در بخش هنری و حرفه​ای زندگی‌شان موفق هستند به موفق بودن در سبک زندگی‌شان هم معروف شده‌اند. آنها باوجود داشتن سن بالا چهره‌ای شاداب و بدنی متناسب دارند.یکی از این چهره‌ها جنیفر انیستون، همسر سابق برد پیت است که باوجود گذراندن دوران سخت جدایی این روزها برای داشتن زندگی جدید تلاش می‌کند. او با مشاوره با پزشکان و متخصصان رژیم‌درمانی این‌روزها از سبک زندگی پیروی می‌کند که حرف اول  آن را ورزش،‌خواب کافی و پیروی از یک رژیم‌غذایی استاندارد می​زند. آنچه پیروی شماست بخشی از سبک و سیاق زندگی پیش​روی انیستون این بازیگر هالیوودی است.

به خودم گرسنگی نمی‌دهم!

یکی از قوانینی که جنیفر به آنها پایبند است درست برخلاف چیزی است که خیلی از خانم‌ها به آن اعتقاد دارند: کم‌خوردن! او اعتقاد دارد خوردن خوراکی‌های مقوی و سالم و ورزش کردن کلید داشتن بدنی متناسب است؛ «من واقعا درست و به اندازه غذا می‌خورم و در کنارش ورزش هم می‌کنم. اما هر وقت هم که بخواهم پرخوری می‌کنم! هیچ‌وقت به خودم گرسنگی نمی‌دهم. توصیه‌ام به نزدیکانم  این است که تا می‌توانید غذایی سالم بخورید و ا زریزه‌خواری‌های غیر‌ضروری پرهیزکنید.

با رازهای سلامت همسر سابق برد پیت آشنا شوید

یوگا من را آماده کرد

ورزش مورد علاقه خانم انیستون یوگاست. او هم تایید کرده که این ورزش هم برای سلامت جسم خوب است و هم در بهبود وضعیت روحی و ذهنی کمک زیادی می‌کند. او در یکی از مصاحبه‌هایش به صورت ضمنی به کمک یوگا در تحمل شرایط بعد از طلاقش اشاره کرده و گفته: «یوگا تقریبا شما را برای همه چیز آماده وقوی ‌می‌کند!»

ماجراجویی کنید

خیلی از خانم‌ها فرصت رفتن به باشگاه را ندارند برای همین هم از سی‌دی‌های ورزشی استفاده می‌کنند. مشکلی که بعد از مدت کوتاهی برای آنها پیش می‌آید تکراری شدن حرکات ورزشی است.  همین مشکل هم می‌تواند آنها را از ورزش کردن دلزده کند. جنیفر با اینکه خودش مربی خصوصی دارد و احتمالا کمتر وقتی حوصله‌اش سر می‌رود اما می‌داند که راه‌حل از بین بردن این احساس چیست؛ «حرکات ورزشی را با هم ترکیب کنید! این کار هم باعث می‌شود ورزش کردن به نظرتان هیجان‌انگیز برسد و هم باعث درگیر شدن عضلات تان خواهد شد. نتیجه‌اش هم این است: بدن‌تان سر حال می‌شود!»

سم‌زدایی کنید

اعتیاد به ورزش یکی از بهترین اعتیادهای دنیاست! عادت می‌کنید همیشه روی فرم باقی بمانید، چربی‌های اضافه را بسوزانید، انرژی روحی‌تان را تخلیه و درنهایت یک دنیا هورمون شادی‌بخش دریافت کنید! این بازیگر 45 ساله هم معتاد به ورزش است و می‌گوید: «خیلی آسان است که به داشتن احساس خوبی که از تعریق بعد از دویدن ایجاد شده اعتیاد پیدا کنید. این تعریق سموم بدن‌تان را دفع می‌کند و باعث می‌شود همیشه سرزنده و شاد باشید.

ورزش‌هایی را انجام دهید که دوست‌شان دارید

این روزها خیلی از ورزش‌ها روی بورس هستند. به باشگاهی که بروید محال است اسم پیلاتس، زومبا یا اسپینینگ را نشنوید. ولی واقعیت این است که ورزشی به درد شما می‌خورد که با دل و جان دوستش داشته باشید. این ورزش به شما انگیزه بیشتری می‌دهد. جنیفر انیستون می‌گوید خیلی اهل ورزش‌های رزمی نیست و برعکس از ورزش‌های آرام خوشش می‌آید؛ «خوشم نمی‌آید کسی سر من داد بزند و این کاری است که در ورزش‌های رزمی انجام می‌دهند! تمام چیزی که می‌خواهم متناسب ماندن است (می‌خندد)!»

خودشناسی کنید

اگر هزار تا کار هم انجام دهید تا بدن‌تان سالم بماند اما ذهن‌تان درگیر چیزهای بی‌خودی باشد یک پای قضیه‌تان می‌لنگد. این بازیگر سینمای تجاری از نقش ذهن در داشتن زندگی خوب کاملا باخبر است و برای همین است که کمک گرفتن از مشاوره را برای خودشناسی یک کار ضروری می‌داند: «برای درمان شدن دست دست نکنید. بروید و تمام چرندیات را از ذهن‌تان پاک کنید! دخل همه فکرهای مسموم و سر و صداهای بی‌خودی را بیاورید. روی خودشناسی تمرکز کنید و خودتان را بشناسید!»

از مسن شدن نترسید

وقتی تمام مدت از مسن شدن وحشت داشته باشید و روی هر چیز تازه‌ای که روی صورت‌تان می‌افتد تمرکز کنید متوجه اتفاقات شگفت‌انگیزی که برای‌تان می‌افتد، نمی‌شوید و با این حساسیت خودتان را آزار می‌دهید؛ مسن شدن یعنی کشف زندگی تازه با پشتوانه یک دنیا تجربه: «بیشتر مردم می‌گویند با سپری شدن دوران جوانی انرژی و سرزندگی جوانی هم از دست می‌رود. ولی من اینطور فکر نمی‌کنم و خودم را درست به اندازه 25 سالگی‌ام جوان می‌دانم. شاید هم بیشتر! در ذهن و جسمم همچنان 25 ساله هستم!»

به اندازه کافی بخوابید

داشتن خواب کافی نه فقط باعث شاداب شدن پوست می‌شود که ذهن را هم آرام می‌کند. برای همین هم خانم بازیگر می‌گوید در هر شرایطی که باشد تمام تلاشش را می‌کند تا حداقل 8 ساعت بخوابد؛ «علاوه بر این من به اندازه کافی هم آب می‌خورم.» این کار باعث می‌شود پرانرژی باشید و به جنگ خستگی بروید.

به خودتان سخت نگیرید

خیلی وقت‌ها ممکن است حوصله ورزش کردن نداشته باشید. پیشنهاد جنیفر در این مواقع این است: هیچ ایرادی ندارد که گاهی وقت‌ها به خودتان استراحت بدهید و ورزش نکنید. برعکس خیلی هم خوب است. اما اگر متوجه شدید که فقط به دلیل تنبلی قید ورزش را زده‌اید بهتر است فقط 10 دقیقه نرمش کنید. ترشح هورمون اندورفین شما را سر ذوق می‌آورد و باعث می‌شود به ورزش کردن ادامه دهید!
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه