بدون شک زیباتر کردن ابروها می تواند هر صورتی را جذاب تر جلوه دهد اما ابروهای همه آدم ها که زیبا نیست؛ مثلا بعضی ها ابروهای نازکی دارند و دوست دارند ابروهایی پهن داشته باشند و برعکس یا گاهی دوست دارند مدل ابروهای شان را تغییر دهند. در این مواقع بهترین کار این است که خودمان دست به کار شویم و با یک مداد ابروی خوب ایراد ابروها را بپوشانیم. ما می خواهیم در اینجا به شما چند مداد ابرو با برندهای معروف معرفی کنیم تا بتوانید فقط با یک مداد ابروی خوب حالت ابروهای تان را آنطور که دوست دارید، تغییر ده ...


ابروهایتان را با این مدادها حالت دهید +تصاویر

بدون شك زیباتر كردن ابروها می تواند هر صورتی را جذاب تر جلوه دهد اما ابروهای همه آدم ها كه زیبا نیست؛ مثلا بعضی ها ابروهای نازكی دارند و دوست دارند ابروهایی پهن داشته باشند و برعكس یا گاهی دوست دارند مدل ابروهای شان را تغییر دهند. در این مواقع بهترین كار این است كه خودمان دست به كار شویم و با یك مداد ابروی خوب ایراد ابروها را بپوشانیم. ما می خواهیم در اینجا به شما چند مداد ابرو با برندهای معروف معرفی كنیم تا بتوانید فقط با یك مداد ابروی خوب حالت ابروهای تان را آنطور كه دوست دارید، تغییر دهید.

اتود؛ جلوه زیبایی ابرو

ابروهایتان را با این مدادها حالت دهید +تصاویر

مداد ابروی اتود، نرم است و رنگ دهی بالایی دارد كه این موجب محبوبیت آن بین خانم ها شده است. این مداد در 5 رنگ متنوع در بازار موجود و دارای یك سر برس دار است كه قبل از كشیدن ابرو می توانید حالت ابرو را مرتب كنید. انتخاب رنگ مداد را باید براساس رنگ پوست، رنگ مو و ابرو انجام دهید.

ابروهای تان را مرتب كنید

ابروهایتان را با این مدادها حالت دهید +تصاویر

برس شكل دهنده مداد اورآل مناسب كسانی است كه ابروهای شلوغ و نامنظمی دارند. در فرمول ساخت این محصول موم به كار رفته كه رنگ مداد را بادوام كرده و به ابروها حالت طبیعی تری می دهد.

جادویی برای ابرو

ابروهایتان را با این مدادها حالت دهید +تصاویر

فرمول پودری اما فشرده در مداد ابروی مك سبب می شود پس از استفاده، ابرویی مات و مخملی داشته باشید و به همین دلیل ابروهای تان ظاهری صاف، یكنواخت و نرم خواهد داشت. ماندگاری بالا از ویژگی این مداد در مقایسه با سایر محصولات مشابه است ولی به همین نسبت از قیمت بالاتری برخوردار است.

ایزادورا بر پایه موم

ابروهایتان را با این مدادها حالت دهید +تصاویر

مداد ابروی ایزودورا محصولی ایده آل برای پر كردن و فرم دادن به ابروها همچنین آرایش مات آنهاست. فرمولاسیون این مداد بر پایه موم است و كسانی كه چشمان حساسی هم دارند، می توانند به راحتی از این مداد استفاده كنند. اگر ترجیح می دهید از مواد آرایشی با پایه طبیعی استفاده كنید، سراغ این محصول بروید.

طرفداران كاتریس

ابروهایتان را با این مدادها حالت دهید +تصاویر

مداد ابروی كاتریس با داشتن برسی حرفه ای به شما كمك می كند تا ابروهایی خوش حالت و مرتب داشته باشید. البته برای استفاده از این مداد بهتر است شیوه مداد كشیدن ابرو را یاد بگیرید تا بتوانید از برس حرفه ای آن درست استفاده كنید.

ادعایی باورپذیر از بی یو

ابروهایتان را با این مدادها حالت دهید +تصاویر

به خانم هایی كه تعریق بالایی دارند و به همین دلیل ابروهای شان به سرعت پاك می شود، مداد ابروی بی یو را پیشنهاد می كنیم؛ چراكه نه تنها حاوی رنگدانه برای پر كردن جاهای خالی ابروست بلكه خاصیت ضدآب و مقاومت در برابر تعریق هم دارد. بافت نرم مداد ابروی بی یو استفاده از آن را آسان کرده و جلوه ای طبیعی به ابروهای شما می بخشد.

منبع: مجله زندگی ایده آل

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه