بعضي از افراد عادت به رنگ‌کردن موهايشان دارند يا وقتي سفيد مي‌شوند براي تغيير موها را رنگ مي‌كنند اين افراد ديگر لازم نيست دنبال آرايشگر بگردند، چون مدتي است که محصولات جديدي به بازار آمده كه اين مشکل را حل مي‌کند

بعضي از افراد عادت به رنگ‌کردن موهايشان دارند يا وقتي سفيد مي‌شوند براي تغيير موها را رنگ مي‌كنند اين افراد ديگر لازم نيست دنبال آرايشگر بگردند، چون مدتي است که محصولات جديدي به بازار آمده كه اين مشکل را حل مي‌کند.

افکار - در واقع بايد گفت نمي‌توان از سفيد شدن موها جلوگيري کرد، موهاي شما مطابق خصوصيت ژنتيکي و الگوي ارث خانوادگي‌تان در سن خاصي سفيد مي‌شود. اين سفيدي موها قابل برگشت نيست و موهايي که در اثر ارث يا کهولت سني سفيد شده‌اند ديگر فاقد رنگدانه‌اند و تنها مي‌توان بارنگ کردن آن را مخفي کرد... بعضي از افراد عادت به رنگ‌کردن موهايشان دارند يا وقتي سفيد مي‌شوند براي تغيير موها را رنگ مي‌كنند اين افراد ديگر لازم نيست دنبال آرايشگر بگردند، چون مدتي است که محصولات جديدي به بازار آمده كه اين مشکل را حل مي‌کند. شايد شما هم شامپوهايي را ديده‌ باشيد که مي‌توان با آنها موها را رنگ کرد. اين شامپوها بيشتر براي حفظ رنگ موي قبلي مفيدند، چراکه قدرت رنگ‌کنندگي چندان زيادي ندارند و معمولا با چند بار مصرف مي‌توانند رنگ موي شما را به رنگ دلخواهتان تغيير دهند. عمده مصرف اين شامپوها مربوط به بانوان و آقاياني است که موهاي خاکستري دارند و دوست دارند به تدريج اين موهاي خاکستري را بپوشانند. به‌خصوص اگر شما موهاي خاکستري داشته باشيد و نخواهيد يک دفعه رنگ آنها را با رنگ مو تغيير دهيد تا کسيمتوجه اين تغييرات نشود، مي‌توانيد اين شامپوها را امتحان کنيد. منافع اين روش تغيير تدريجي رنگ مو است که البته به ميزان تيرگي موها هم بستگي دارد. حفظ بيشتر رنگ مويي که آرايشگر براي شما زده و به اين ترتيب لازم نيست بافاصله زماني کوتاه به آرايشگاه برويد، مقرون به صرفه بودن و عدم آسيب به موها از ديگر مزاياي آن استولي اين نوع رنگ مو روي موهاي خيلي تيره بي‌تاثير است و تغيير رنگ در آن بسيار تدريجي است و امکان رنگ‌شدن کامل موهاي خاکستري هم وجود ندارد ولي باعث مي‌شود کمتر به نظربرسند. عيب ديگر رنگ موهاي شامپويي اين است که رنگ مو را به‌صورت دائم و مستمر تغيير نمي‌دهند. براي تغيير رنگ موهابا اين شامپوها، فقط لازم است اين شامپوها را به موهايتان بزنيد و با آن موهايتان را شانه کنيد. به اين ترتيب مواد رنگ‌کننده بين موهاي شما پخش مي‌شوند. در مرحله آخر بايد ۵ دقيقه صبر کنيد و سپس موهايتان را آبکشي کنيد. البته قبل از مصرف بروشور اين شامپوها را بخوانيد و حتما قبل از مصرف، تست حساسيت انجام دهيديا باپزشک خود مشورت كنيد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه