اگر از رنگ کلاه گیس یا اکستنشن خود خسته شده اید و کلاه گیس شما قابل شستشو و رنگ کردن است در اینجا برای شما اموزش رنگ کردن کلاه گیس را در نظر گرفته ایم.

اگر از رنگ کلاه گیس یا اکستنشن خود خسته شده اید و کلاه گیس شما قابل شستشو و رنگ کردن است در اینجا برای شما اموزش رنگ کردن کلاه گیس را در نظر گرفته ایم.

 

www.takroj.ir 3000414

قبل از هر کاری شما باید از محل خرید کلاه گیس روش رنگ کردن را بپرسید زیرا برخی از کارخانه‌های سازنده روش خاصی را برای رنگ کردن موهای مصنوعی خود در نظر گفته اند.

 

روش اول :

 

رنگ مو را با اکسیدان خود مخلوط کنید و در یک کاسه بریرید.

اگر کامل کلاه مویی را میخواهید رنگ کنید که موها را تقسیم کنید و شروع به رنگ کردن کنید اما اگر قرار است چند‌هایلایت زیبا به کلاه مویی اضافه کنید قسمت‌های معیین شده را جدا کنید و روی نوارهایی از فویل آلومینیومی‌قرار دهید.

موها را پس از رنگ گرفتن بشویید و باحوله کامل خشک کنید.

 

 

روش دوم :

 

۲ فنجان آب را گرم کنید و آن را داخل یک کاسه بزرگ بریزید. رنگ موی انتخابی تان را داخل کاسه بریزید و خوب هم بزنید تا در آب حل شود.
 

سطل تمیزی را با نیم گالن آب داغ پر کنید و محلول رنگ را از کاسه بزرگ، داخل سطل بریزید. خوب هم بزنید. موهای اکستنشن یا کلاه گیس را داخل آب پخش کنید تا به خوبی مرطوب شوند.
 

بعد از نیم ساعت یا ۴۵ دقیقه موها را بیرون بیاورید و زیر اب گرم بگیرید. هنگامی‌که کامل رنگ مو پاک شد با اب سرد کمی‌موها را بشویید و موها را با حوله خشک کنید.

 

 منبع:  سایت ارایشی و زیبایی تک رژ

 

کلیه حقوق و مطالب متعلق به , سایت تک رژ می باشد و هر گونه کپی برداری از این مطلب بدون ذکر منبع بصورت لینک غیر مجاز می باشد.  

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه